P0

Regionas

Agluonėnuose smirdės mažiau?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-09


Agluonėnuose vykusio Klaipėdos rajono savivaldybės ir vietos verslininkų susitikimo metu buvo diskutuota ir dėl iš kiaulių fermos sklindančio kvapo, kuris esą kenkia maitinimo, kaimo turizmo verslui.

Anot savivaldybės pranešimo, įmonės direktorė patikino, kad ši problema jau sprendžiama: pradėti statyti uždari mėšlo rezervuarai, kurie bus naudojami jau pavasarį. Tai skleidžiamą kvapą esą sumažintų net 85 proc.

Taip pat įmonės direktorė akcentavo, kad srutos yra atiduodamos vietiniams ūkininkams, kurie įpareigoti laikytis aplinkosaugos reikalavimų jas laistydami.

“Savivaldybės vadovai akcentavo, kad sprendžiant visas problemas reikėtų daugiau pakantumo ir tolerancijos, juk nesutarimai dažniausiai kyla tarp vietinių žmonių, verslininkų, o ne tarp svetimų, − reikia tik kalbėtis ir problemas spręsti bus lengviau”, – rašoma Savivaldybės pranešime.


  2017-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt