P0

Kriminalai ir nelaimės

Indas sumušė merginą, nukentėjo nepilnametis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-09


Klaipėdoje du žmonės nukentėjo nuo smurtautojų, per eismo įvykį sužalota moteris.

Policija praneša, kad ketvirtadienio naktį apie 3 val. Karklų g. esančiame bendrabutyje  neblaivus 25 metų indų tautybės vaikinas sumušė savo 24 m. kitatautę draugę. Merginai išmušti du priekiniai dantys, be to, sulaužytas jos 600 eurų vertės kompiuterius. Pradėtas ikiteisminis  tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Penktadienio vakarą apie 21.20 val. į Klaipėdos ligoninę atvežtas ir dėl galvos smegenų sukrėtimo bei nosies kaulo lūžio paguldytas penkiolikmetis. Pirminiais duomenimis, tą pačią dieną (laikas tikslinamas), nepilnametį Klaipėdos mieste sužalojo nepažįstami jaunuoliai. Policija aiškinasi įvykio aplinkybes.

Be to, per eismo įvykį nukentėjo 30 -metė moteris. Penktadienį apie 19.30 val.  Dariaus ir Girėno g.  susidūrė automobiliai „Renault Laguna“ ir „Mazda 3“. 30- metė “Mazdos” vairuotoja dėl  galvos sumušimo, stipinkaulio ir alkūnkaulio lūžių atsidūrė ligoninėje. Savo kaltę dėl įvykio pripažino „Renault Laguna“ vairavęs 57 metų vyras.

 


  2017-12-09

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt