Kriminalai ir nelaimės

Dingo žmogus, policija prašo pagalbos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-11


Į Klaipėdos rajono policijos komisariatą penktadienį kreipėsi Baukštininkų k. gyventojas, kuris pranešė,  kad praėjusį ketvirtadienį, gruodžio 7 d.,  apie 21.00 val., grįžęs į namus neberado savo 66 metų tėvo Igor Makitrenko.

I.Makitrenko yra apie 1,65 m ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, sunkiai vaikšto po kojų operacijos, pliktelėjęs, šonuose žilstelėję plaukai, žilstelėjusiais ūsais, dešinioji ranka – be nykščio. Iš namų išėjo apsirengęs tamsiai mėlynos spalvos neperšlampama striuke, tamsiai mėlynos spalvos pašiltintomis sportinėmis kelnėmis, pilkos spalvos su juodais  horizontaliais dryžiais megztiniu, trumpais pilkos spalvos batais. Mobiliojo ryšio telefono neturėjo.

Ką nors žinančiuosius apie dingusį vyrą, prašoma telefonu 112 informuoti Bendrąjį pagalbos centrą arba susisiekti su tyrėjais tel. 8-46 433500, mob. Tel. 8-620 40824.


2017-12-11

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt