P0

Sportas

“Neptūnas” rankų nuleisti nežada

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-12


Antradienį 21.30 val. Lietuvos laiku Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai Prancūzijoje FIBA Čempionų lygos rungtynėse kausis su Šalono „Elan“ ekipa.  Jas tiesiogiai transliuos LRT Kultūros kanalas.

bcneptunas.lt nuotr.

Nors prieš pat kelionę sekmadienį neptūniečiai „Betsafe-LKL“ čempionate iškovojo užtikrintą pergalę (109:78) prieš Utenos „Juventus“ ekipą, tačiau komandos nuotaikas sugadino tai, kad iškart po rungtynių netikėtai buvo pranešta, kad su komanda atsisveikina ir į Vilniaus „Lietuvos rytą“ keliasi du svarbūs žaidėjai – Mindaugas Girdžiūnas ir Arnas Butkevičius.

„Planavome, kad nuvyksime į Vilnių ir prieš rytinį skrydį į Kijevą šiek tiek numigsime, pailsėsime, tačiau po tokių naujienų, bent jau man naktį pamiegoti nepavyko. Reikėjo skubiai ieškoti, kas vyks į Prancūziją, kadangi FIBA Čempionų lygos rungtynėms pagal nuostatus turi būti registruota dešimt žaidėjų, o Tomas Delininkaitis ir Mindaugas Kačinas gydosi traumas. Taigi, teko skubiai kviestis du savo jaunuosius žaidėjus, rungtyniaujančius dublerių – „Neptūno-Akvaservis“ komandoje – Aidą Einikį ir Arūną Mikalauską. Jie kartu su komanda dabar yra Prancūzijoje“, – situaciją klubo pranešime komentavo „Neptūno“ vyr. treneris Kazys Maksvytis.

Neptūniečių nuotaikas dar labiau apkartino ir tai, kad lėktuvo skrydis iš Kijevo į Ženevą vėlavo maždaug dvi valandas ir dėl to teko Prancūzijoje atsisakyti vakarinės treniruotės.

„Į Šaloną atvykome gana vėlai – tik maždaug 21 valandą, tad treniruotės nebedarėme, o bandėme pailsėti, atsistatyti po krūvių masažais ir kitomis procedūromis. Šiek tiek pamiegosime ir antradienį 11.30 valandą laukia rytinė treniruotė“, – aiškino K. Maksvytis.

Jis tikino bandantis nuteikti žaidėjus Prancūzijoje kautis iš visų jėgų.

„Per pirmąją tarpusavio dvikovą, vykusią spalio 10 dieną Klaipėdoje, mes prancūzus įveikė vos 2 taškų skirtumu 75:73. Tačiau per tą laiką mūsų komanda nukraujavo, o prancūzai pasistiprino trimis naujais žaidėjais. Nepaisant visko, mes nežadame nuleisti rankų. Bandysime kautis, kaip galime. Reikia nekreipti dėmesio į kitus dalykus, tvyrančius klube, o tiesiog koncentruotis į krepšinį ir daryti savo darbą“, – sakė „Neptūno“ vyr. treneris.

Jis paneigė kai kurios žiniasklaidos teiginius, kad jam skambino ir į savo komandą kvietė Panevėžio „Lietkabelio“ vadovai.

„Tai tik iš oro traukti gandai. Nieko panašaus nebuvo. Galbūt taip specialiai per žiniasklaidą bandoma dar labiau sukiršinti ir išbalansuoti mūsų komandą“, – pabrėžė K. Maksvytis.

Artimiausias namų rungtynes „Neptūnas” žais tik gruodžio 27 dieną 18.50 val. su Prienų-Birštono „Vytautu”. Tai bus „Betsafe-LKL“ akistata.


  2017-12-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt