Kriminalai ir nelaimės

Policija ieško žagintojo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-12


Policija praneša, kad Klaipėdos apskr. VPK Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje 3-iajame skyriuje yra atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl pasikėsinimo išžaginti. 

Gruodžio 5 d. su pareiškimu į Klaipėdos policiją kreipėsi 31 metų moteris. Ji nurodė, jog  gruodžio 3 d.  apie 2 val., Klaipėdoje, tarp Šaulių ir Priestočio gatvių, prie pėsčiųjų tilto, prie jos priėjo apie 35-40 metų amžiaus nepažįstamas vyriškis, kuris, pakišęs koją, ją pargriovė ant žemės ir, turėdamas tikslą lytiškai santykiauti, pats nusimovė kelnes bei bandė nurengti nukentėjusiąją, tačiau nusikalstamos veikos nebaigė, pamatęs ta pačia gatve ėjusią pareiškėjos draugę.

Vyras galėjo būti apsvaigęs nuo alkoholio, narkotinių ar psichotropinių medžiagų, apie 35-40 metų amžiaus, vilkėjo tamsios spalvos striukę, sportinio tipo kelnes bei šviesios spalvos džemperį su gobtuvu, kalbėjo lietuviškai.

Atpažinusiuosius įtariamąjį prašoma apie jo tapatybę informuoti policiją tel. 8 700 60 921, 8 608 73262.


  2017-12-12

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt