P0

Regionas

Neringoje – gausios policijos pajėgos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-15


Į Neringą penktadienį buvo suvažiavusi visa policijos vadovybė iš Vilniaus ir Klaipėdos, Klaipėdos AVPK nuotr.

Penktadienį Neringoje lankėsi gausios policijos pareigūnų pajėgos, nors jokio rezonansinio įvykio čia neatsitiko. Generalinis policijos komisaras Linas Pernavas su pavaduotojais ir padalinių vadovais atvyko apžiūrėti naujai rekonstruoto Neringos policijos komisariato pastato. Jame tuo pačiu įvyko ir Lietuvos policijos Tarybos posėdis.

Pranešama, kad kurorto gyventojų ir svečių patogumui Neringos policija dirbs išorėje ir viduje pertvarkytose šiltesnėse, energiją tausojančiose patalpose.

Patys pareigūnai dabar turės visas galimybes ne tik oriai tarnybai, bet ir fiziniam pasirengimui gerinti: komisariato patalpose įrengta sporto salė, kuriai inventorių, multifunkcinius treniruoklius policijos generalinio komisaro sprendimu skyrė Policijos departamentas.

 

 

 


2017-12-15

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt