P0

Fotoreportažai, Miestas

Šlapdriba nuo vaišių neatbaidė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-16


Šeštadienį nuo vidurdienio Teatro aikštėje pakvipo žuviene ir šventine kareiviška koše – Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacija ir Lietuvos karinės jūrų pajėgos jau 16 kartą pakvietė miestiečius į labdaringą akciją.

Pasak Vakarų Lietuvos žvejų ir žuvies perdirbėjų asociacijos vadovo Algirdo Aušros, buvo paruošta maždaug po 500 porcijų košės ir žuvienės. Nors nuo vidurdienio kaip tik ėmė kristi itin stipri šlapdriba, norinčiųjų pasivaišinti šilta sriuba ir koše netrūko.

Aikštėje tuo pat metu ROTARY klubo “Karalienė Luizė” narės rinko aukas, kad vasaros metu į stovyklą galėtų išleisti bent dešimt nepasiturinčių šeimų vaikų.


  2017-12-16

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt