P0

Politika

Bandys rinkti likusius seniūnaičius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-18


Nors iki dabartinės Klaipėdos miesto tarybos kadencijos pabaigos lieka tik šiek tiek daugiau nei metai, uostamiesčio savivaldybė vykdydama įstatymo reikalavimus ir toliau vykdys seniūnaičių rinkimus likusiam šios kadencijos laikui.

Iš viso mieste yra patvirtintos 55 seniūnaitijos. Šiuo metu visuomeniniais pagrindais dirba tik 21 išrinktas seniūnaitis.

Tad Savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu nuo 2018 m. sausio 8 d. iki vasario 28 d. vėl bus bandoma išrinkti trūkstamus seniūnaičius. Sausio 8–21 d. bus skelbiama kandidatų į seniūnaičius registracija. Gyventojų apklausos dėl seniūnaičių rinkimų bus vykdomos sausio 30 – vasario 19 dienomis.


2017-12-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt