P0

Transportas

Keičiasi autobusų trasos

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-18


Atnaujinus eismą rekonstruojamoje Tilžės g. atkarpoje nuo Jakų žiedo iki geležinkelio, 21A autobuso maršrutas Turgus – Jakai grąžinamas į savo įprastą trasą. Dėl trasos pasikeitimo taip pat truputį koreguojami ir reisų laikai. Tvarkaraštį galima rasti https://www.stops.lt/klaipeda/#bus/21a/a-b

Nuo pirmadienio dėl nuotekų tinklų remonto darbų uždraustas eismas Paupiuose, įkalnėje ties Jaunystės g. 22. Todėl koreguojamos 5A, 13, 17, 18 ir 21 maršrutų trasos. Planuojama, kad  eismas bus ribojimas 5 dienas. Visą tai laiką autobusai neužsuks į „Rūko“ stoteles, todėl keleiviams reikės eiti iki artimiausios „Jaunystės“ stotelės.


  2017-12-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt