P0

Fotoreportažai, Svarbu, Švietimas

Pagerbė gabiausius moksleivius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-20


Trečiadienio popietę Klaipėdos piliavietėje esančioje konferencijų salėje miesto meras Vytautas Grubliauskas ir Savivaldybės administracijos Švietimo skyrius pagerbė per 150 miesto moksleivių, kurie savo pasiekimais sporto, meninėse, tiksliųjų mokslų ir kitose srityse šiemet garsino miesto vardą.

Geriausios Klaipėdos moksleivės titulas šiemet atiteko Gabijai Narkevičiūtei iš “Verdenės” progimnazijos. Martyno Vainoriaus nuotr.

Nors, pasak Švietimo skyriaus vedėjos Laimos Prižgintienės, iš šio gausaus būrio talentingų moksleivių išrinkti vieną buvo labai sunku, geriausios titulas šiemet atiteko Gabijai Narkevičiūtei iš “Verdenės” progimnazijos, kuri “ypatingai domisi muzika, kryptingai siekia užsibrėžto tikslo, pasižymi išskirtiniu punktualumu, drąsa, ryžtingumu”.

“Čia yra tikrai daug nusipelniusių mokinių ir aš tikrai nemaniau, kad čia būsiu aš. Bet supratau, kad ambicija, ryžtas irgi yra svarbu, kai sieki tikslo”, – sakė apdovanojimą gavusi G. Narkevičiūtė.


Švietimo vidus

Ji yra IV respublikinio muzikos atlikėjų konkurso festivalio „Perliukai“ I vietos laimėtoja bei VIII tarptautinio vaikų ir jaunimo estradinio dainavimo konkurso „Linksmieji perliukai 2017“ III vietos laimėtoja.


2017-12-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt