P0

Kultūra, Svarbu

Į muziejus ir parodas – nemokamai

Avatar

Martynas Vainorius
2017-12-21


Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį nusprendė, kad kitąmet uostamiesčio moksleiviai ir neįgalieji bei pastaruosius lydintys asmenys galės nemokamai lankytis Mažosios Lietuvos istorijos (MLIM), Pilies ir Kalvystės muziejuose bei Kultūrų komunikacijų centre (KKC).

Remiantis iš įstaigų gautais duomenimis, 2016 m. MLIM moksleiviams parduota bilietų už 3343 eurus, o KKC – už 1815 eurų. Rūtos Petniūnaitės nuotr.

Teigiama, kad sprendimas parengtas vykdant mero Vytauto Grubliausko rugsėjį duotą pavedimą, kad tai būtų viena iš Lietuvos šimtmečio programos priemonių, tačiau opozicijos atstovė Nina Puteikienė sakė šito siekusi jau porą metų.

Kultūros ministerija savo ruožtu inicijuoja Kultūrinio svetingumo programą, kurios esmė – nemokamas muziejų lankymas moksleiviams jų atostogų metu.

Remiantis iš įstaigų gautais duomenimis, 2016 m. MLIM moksleiviams parduota bilietų už 3343 eurus, o KKC – už 1815 eurų.

Priėmus šį sprendimą, N. Puteikienė dėkojo merui ir vadino tai “karūnėle Kultūros metams”. Kartu ji ragino pribręsti ir sprendimui moksleiviams bei neįgaliesiems nemokamai lankytis ir Klaipėdos koncertų salės renginiuose.


Kultūros straipsnių vidus

2017-12-21

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt