Baseino valdytojo teks palaukti

Verslas
Avatar photoAtvira Klaipėda
2017-12-22

Nesulaukus Finansų ministerijos išvados Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį negalėjo svarstyti koncesijos sutarties, pagal kurią „Švyturio” areną ir Kauno „Girstučio” baseiną valdantiems verslininkams 15-ai metų planuojama perleisti baigiamą statyti Klaipėdos baseiną.

Nors susidomėjimą koncesija rodė keletas verslo subjektų, tačiau pasiūlymą pateikė vienintelis konsorciumas, kurį sudaro UAB „Vakarų infrastruktūra“ ir „Sporto infrastruktūra“.  Konsorciumas baseinui valdyti steigtų atskirą įmonę.

Koncesijos sutartimi Savivaldybė įsipareigotų iš koncesininko per metus nupirkti apie 13 000 valandų laiko baseine antrokų mokymui plaukti, senjorų rinktinei, neįgaliesiems ir kt. Tai būtų vienintelis mokėjimas koncesininkui, kuris pats turėtų išlaikyti visą infrastruktūrą savo lėšomis.

Savivaldybės administracijos atstovai tikina, kad Savivaldybei pasiūlyta kaina – 14 Eur/val. už takelį yra labai gera, nes Kaune ji siekia 26 eurus.

Pasibaigus 15 metų koncesijos laikotarpiui būtų skelbiamas naujas konkursas.

2015 m. įsteigtas bendroves „Vakarų infrastruktūra” ir „Sporto infrastruktūra” valdo vienintelis akcininkas – UAB „Infrastruktūra LT”. Pastaroji turi du akcininkus – po 50 proc. akcijų valdo Vitalijus Kuodis ir Paulius Baltrėnas.

„Švyturio” arenos koncesininkės – UAB „Klaipėdos arena” savininkai yra tie patys V. Kuodis ir P. Baltrėnas, valdantys po 24 proc. bendrovės akcijų ir UAB „Klaipėdos infrastruktūra” (52 proc. akcijų), kurios vienintelis akcininkas yra „Infrastrutūra LT”.

Žymos: | | | | | | | | |

Komentarai:

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti apie klaidą

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Verslas

Vyks grožio mugė „Stilius ir skonis“

Gegužės 18 dieną, šeštadienį, „Švyturio” arenoje vyks mados ir grožio mugė „Stilius ir skonis“. Šis mugių ciklas džiugina stiliui ir ...
2024-04-29
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Klaipėdos baseino statybų istorija: STT plaunasi rankas 

Nors bylą dėl Klaipėdos baseine palikto broko išnagrinėjęs teismas priėmė atskirą nutartį, kuria Klaipėdos apygardos prokuratūrai pranešė, jog atsakingų asmenų ...
2024-04-02
Skaityti daugiau

Verslas

Po teismo sprendimo tikimasi rasti sprendimus, kaip pašalinti likusius baseino defektus

Klaipėdos baseinas teigia, jog džiaugiasi teismo sprendimu, priimtu po beveik penkerius metus trukusio bylinėjimosi dėl šiame pastate statybų rangovo palikto ...
2024-03-05
Skaityti daugiauPin It on Pinterest

Share This