P0

Verslas

Baseino valdytojo teks palaukti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-22


Nesulaukus Finansų ministerijos išvados Klaipėdos miesto taryba ketvirtadienį negalėjo svarstyti koncesijos sutarties, pagal kurią “Švyturio” areną ir Kauno “Girstučio” baseiną valdantiems verslininkams 15-ai metų planuojama perleisti baigiamą statyti Klaipėdos baseiną.

Nors susidomėjimą koncesija rodė keletas verslo subjektų, tačiau pasiūlymą pateikė vienintelis konsorciumas, kurį sudaro UAB „Vakarų infrastruktūra“ ir „Sporto infrastruktūra“.  Konsorciumas baseinui valdyti steigtų atskirą įmonę.

Koncesijos sutartimi Savivaldybė įsipareigotų iš koncesininko per metus nupirkti apie 13 000 valandų laiko baseine antrokų mokymui plaukti, senjorų rinktinei, neįgaliesiems ir kt. Tai būtų vienintelis mokėjimas koncesininkui, kuris pats turėtų išlaikyti visą infrastruktūrą savo lėšomis.

Savivaldybės administracijos atstovai tikina, kad Savivaldybei pasiūlyta kaina – 14 Eur/val. už takelį yra labai gera, nes Kaune ji siekia 26 eurus.

Pasibaigus 15 metų koncesijos laikotarpiui būtų skelbiamas naujas konkursas.

2015 m. įsteigtas bendroves “Vakarų infrastruktūra” ir “Sporto infrastruktūra” valdo vienintelis akcininkas – UAB “Infrastruktūra LT”. Pastaroji turi du akcininkus – po 50 proc. akcijų valdo Vitalijus Kuodis ir Paulius Baltrėnas.

“Švyturio” arenos koncesininkės – UAB “Klaipėdos arena” savininkai yra tie patys V. Kuodis ir P. Baltrėnas, valdantys po 24 proc. bendrovės akcijų ir UAB “Klaipėdos infrastruktūra” (52 proc. akcijų), kurios vienintelis akcininkas yra “Infrastrutūra LT”.


  2017-12-22

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt