Svarbu, Veidai

Ramybės žinia geros valios žmonėms

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-25


Kalėdų angelai paskelbė šią džiaugsmingą žinią: ramybė Žemėje geros valios žmonėms. Esame apdovanoti Dievo malone, nes Jis siuntė Mesiją, atnešė taikos žinią mūsų Žemei, sunaikino priešiškumą, kuris skyrė Dievo ir žmogų per nuodėmę ir sukūrė naujus santykius tarp žmonių.

Ši ramybės žinia skirta geros valios žmonėms, kurie pasitiki Dievu ir yra pasirengę susitaikyti su Juo, kuriems Dievas yra artimas, kurie sutinka būti Jo gailestingumo indais.

Jei pats Dievas yra su mumis pasaulyje, tada galime turėti visokeriopą ramybę, o svarbiausia taiką su savo sąžine. Kiekvienas geras dalykas, kurį turime, yra Dievo malonė mums. O jei mes turime Dievo palankumą mums, tuomet nepamirškime Jam teikti šlovės ir padėkos. Nepamirškime, kad taika ir malonė ateina per gimusį Tarpininką Jėzų.

Besibaigiantys metai buvo ypatingi mūsų parapijai – atšventėme jos įsteigimo 25 metų jubiliejų. Noriu nuoširdžiai padėkoti visiems, kurie savo aukomis, pagalba, tarnyste prisideda prie mūsų bendruomenės gerovės.

Visiems linkiu šviesios Viešpaties Gimimo šventės ir palaimingų Naujųjų Metų!

Rolandas Karpavičius, Klaipėdos Šv. Kazimiero parapijos klebonas


2017-12-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt