P0

Transportas

Kursuos traukinys Kaliningradas – Klaipėda? (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-26


Kaliningrado (Rusija) internetinis portalas kaliningrad. ru praneša, kad po naujųjų metų bus bandomi du nauji tarptautiniai traukinių maršrutai: Kaliningradas – Gdynė ir Kaliningradas – Klaipėda.

Portalo kaliningrad. ru nuotr.

Portalo duomenimis, kol kas jie bus tik bandomieji, reisus ketina organizuoti Kaliningrado priemiestinė keleivių kompanija. Pirmąsias keliones numatoma testuoti Rusijos moksleivių žiemos atostogų metu.

Sausio 5-ąją ir sausio 7- ąją  numatoma paleisti bandomąjį maršrutą Kaliningradas – Klaipėda, kuris vyks per Sovetską (Tilžę) ir Pagėgius. Tilžėje, portalo duomenimis, numatomas persėdimas į Lietuvos vežėjo traukinį.

Pranešama, kad iš Kaliningrado traukinys išvyks sausio 5 – ąją, 12.25 val. Į Tilžę  traukinys atvyks 14.05 val., o iš jos išvyks 15.20 val. Pagėgiuose traukinys bus 16.12 val, o į Klaipėdą atvyks 17. 27 val. Kaip minėta, Tilžėje numatomas keleivių persėdimas.

Nurodoma, kad kelionė iš Kaliningrado į Sovetską (Tilžę) kainuos 214 rublių, nuo Tilžės iki Klaipėdos – 17 eurų.

Atgal traukinys išvykti turėtų sausio 7 d. Iš Klaipėdos išvykimo laikas – 12.25 val., į Kaliningradą traukinys atvyks 17.20 val.

Antrąją Kalėdų dieną „Atvirai Klaipėdai” susisiekus bendruoju “Lietuvos geležinkelių” telefonu su operatore, ji teigė informacijos apie naująjį tarptautinį traukinių maršrutą, deja, neturinti ir todėl jos patvirtinti negalinti.

Su kitais „Lietuvos geležinkelių“ atstovais per šventes susisiekti nepavyko. Informaciją patikslinsime, vos tik pavyks sužinoti ką nors daugiau.


  Transporto straipsnių vidus kompas

  2017-12-26

  Vienas komentaras apie “Kursuos traukinys Kaliningradas – Klaipėda?”

  1. AvatarJ (IP: 89.117.204.229)

   Neblogai, ~100km nuo Klaipėdos iki Tilžės kainuos 17 eur 🙂 O 120km nuo Tilžės iki Kaliningrado – 3 eur 🙂 Ir dar visa kelionė truks 5h. Nesu specialistas, bet spėju populiarumo nebus su šituo maršrutu.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt