P0

Svarbu, Verslas

Klaipėdos pašte – pokyčiai

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2017-12-28


Klaipėdos centrinis paštas savo klientus patalpose pakabintais skelbimais informuoja, kad sausio 2 d. jis darbo dienomis dirbs nuo 9 iki 19 val, o šeštadieniais – nuo 9 iki 14 val. Tai reiškia, kad darbo dienomis jis dirbs 1 valandą, o šeštadieniais dviem trumpiau nei dabar.

Lietuvos pašto Komunikacijos grupės vadovas Tomas Bašarovas “Atvirai Klaipėdai” tvirtino, kad atsižvelgus “į klientų srautus” koreguojamas ne tik Klaipėdos centrinio pašto, bet ir kitų didžiųjų šalies paštų darbo laikas.

“Mažiausiai klientų sulaukiame ryte, todėl valanda vėlinamas paštų darbo pradžios laikas. Įvertinus klientų srautus, atitinkamai ir savaitgalį koreguojamas Klaipėdos centrinio pašto darbo laikas.Tai leis užtikrinti, kad piko valandomis Klaipėdos centriniame pašte dirbtų daugiau kasų ir klientai būtų sparčiau aptarnaujami”, – tikina T. Bašarovas.

Anot jo, nuo gruodžio 1-osios, ruošiantis žiemos šventėms, kurių metu smarkiai išauga pašto siuntų srautai, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje esančių paštų darbo laikas gyventojų patogumui buvo vėlinamas.

“Atlikę didmiesčių gyventojų apklausas ir atsižvelgę į klientų poreikius, didžiųjų miestų paštų darbo laikas pavėlinome iki 7 valandos vakaro”, – teigė T. Bašarovas.

Anot jo, darbo laiko pokyčiai Klaipėdos centrinio pašto darbuotojų skaičiui įtakos neturės.

Pakeitus šio pašto darbo laiką, Klaipėdoje neliks nė vieno pašto skyriaus, kuris darbo dienomis pradėtų darbą anksčiau. Nuo 9 val. dirba tik Klaipėdos 15-asis paštas (Taikos pr. 119), o visi kiti darbą pradeda 10 val.


  2017-12-28

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt