P0

Miestas

Atnaujins visą gyvenamąjį kvartalą

Palmira Martinkienė

Palmira Mart
2017-12-29


Tarp kitais metais Klaipėdos savivaldybės administracijos numatytų miesto gerbūvio darbų suplanuota sutvarkyti ir gyvenamąjį kvartalą, esantį tarp Sausio 15 – osios g. ir vadinamosios Vaidilos aikštės.

Dviračių takas šioje vietoje yra magistralinis, jis turės būti 3,5 m pločio ir atskirtas nuo pėščiųjų tako, Martyno Vainoriaus nuotr.

Čia planuojama atnaujinti visas dangas, gėlynus, želdinius, pėsčiųjų ir dviračių takus, pakeisti apšvietimą, iš esmės rekonstruoti ir pačią Vaidilos, kitų dar vadinamą Bilduko, aikštę.

„Bus atnaujintas takas, einantis tarp Taikos prospekto ir gyvenamųjų namų, o kadangi dviračių takas šioje vietoje yra magistralinis, jis turės būti 3,5 m pločio ir  atskirtas nuo pėsčiųjų tako“, – „Atvirai Klaipėdai“ sakė miesto vicemeras Artūras Šulcas, šią savaitę dalyvavęs jau ne pirmame šio projekto aptarime.

Tarp būsimų šio gyvenamojo kvartalo pokyčių – palei gatvę atsirasiančios automobilių statymo vietos, sutvarkytos įvažos iš gatvės į kiemus, pastatytas viešasis tualetas, įrengtos net 4 vietos dekoratyviniams elementams, kur būtų galima, esant poreikiui, įkurdinti, pasak vicemero, “kokį paminklą”.

A.Šulco teigimu, projektuotojai atsižvelgė į anksčiau išsakytas pastabas ir projektą pakoregavo. Kol kas jo sąmata dar nėra patvirtinta, tebedėliojami paskutiniai akcentai.

Projektavimo darbai, vicemero teigimu, turėtų būti baigti per 2018 metus, o visas gyvenamasis kvartalas turėtų iš esmės atsinaujinti per artimiausius dvejus metus.


  2017-12-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt