P0

Regionas

Iškels virš jūros didžiulę trispalvę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-29


Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį pasitinkanti Palanga kviečia Naujuosius metus pasitikti prie jūros, visiems drauge giedant Tautišką giesmę bei besigėrint ne tik dangų nušviesiančiais įspūdingais fejerverkais, bet ir išskirtinio dydžio bei vienintele trispalve, iškelta virš Baltijos jūros.

Galinė jūros tilto dalis jau penktadienį nušvis Lietuvos vėliavos spalvomis.

Trispalvės plotas, neskaitant jos atspindžio vandenyje, sieks maždaug 35 metrus. Ši vienintelė Baltijos jūrą papuošianti trispalvė nuo kranto bus nutolusi maždaug 400 metrų, tad atėjusieji prie jūros tilto pasitikti Naujųjų, Lietuvai reikšmingų 2018-ųjų metų, vėliavą puikiai matys.

„Ne tik jūros tilto puošyba, bet ir Naujųjų metų fejerverkas Palangoje bus išskirtinis – laikrodžiams mušant dvylika, prieš dangų nušviečiant fejerverkams, Palangos pajūryje nuskambės Tautiška giesmė, tad kartu su naujametiniu Palangos fejerverku į kiekvieno palangiškio bei kurorto svečio širdį pasibels ir pasididžiavimo savo valstybe, jos istorija ir šiandiena jausmas“, – Palangos savivaldybės pranešime cituojamas bendrovės „Palangos renginiai“ kultūrinės veiklos vadybininkas Nerijus Stasiulis.

Pasak Palangos mero Šarūno Vaitkaus, didžiausias Lietuvos kurortas pirmasis jungiasi prie gražios LRT iniciatyvos „Keliu vėliavą“, skatinančios visus Lietuvos žmones, taip pat ir išvykusius gyventi svetur, Vasario 16-ąją, o taip pat ir kitų valstybinių švenčių dienomis iškelti trispalvę ir paversti tai gražia kasmetine tradicija.

Trispalvė Palangos tiltą puoš ir Sausio 1-ąją – Lietuvos vėliavos dieną.


  2017-12-29

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt