Berniukas su šuneliu Naujuosius sveikins pasipuošę

Miestas

Klaipėdos kruizinių laivų terminalo gyventojai – bronzinis berniukas su šuneliu – jau pasipuošė Naujųjų sutiktuvėms.

Metų sandūrą vieni iš uostamiesčio simbolių sutiks pasidabinę naujais, specialiai jiems modeliuotais šventiniais rūbais. Dizainerė Loreta Švažaitė–Sadeckienė berniukui pasiuvo naujas kelnytes ir raudoną peleriną su kapišonu, o šuneliui – auksu žvilgančią liemenę su šaliku.

Skulptūrėlių šventiniu papuošimu pasirūpino bendrovės „Pamario restauratorius“ kolektyvas. Įmonė, mecenavusi šios kompozicijos sukūrimą ir įkurdinimą Kruizinių terminalo krantinėje, laikosi tradicijos tamsiojo meto nuotaiką praskaidrinti žaismingu pokštu.

„Pati kompozicija „Vaikystės svajonė“ buvo sumanyta kaip šiltas ir širdį kutenantis vaikystės prisiminimas, o tai, kad ji gyva, „žaidžia“ įvaizdžiais ir kaskart vis nustebina, manome, tik praturtina bendruomenę viena kita šypsena, spalvinga fotografija prisiminimų albume“, – pranešime cituojamas UAB „Pamario restauratorius“ vadovas Aldas Kliukas.

Jo teigimu, naujam skulptūrėlių kostiumui buvo ir kita reikšminga priežastis – 2018-uosius astrologai tituluoja Auksinio šuns metais, tad šįkart ypač pasistengta pamaloninti jų simbolį – šuniuką, nes, kas žino, gal kaip tik jis bus kitų metų sėkmės talismanas…

„Sveikiname klaipėdiečius ir svečius su artėjančiais Naujais metais, linkėdami, kad miestą kitąmet lydėtų sėkmė, kad nestigtų įkvepiančių idėjų, džiaugsmingų įvykių, nuoširdžių žmonių šypsenų!”, – linki UAB “Pamario restauratorius” kolektyvas.

0 Comments

Submit a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. IP adresas bus rodomas viešai. Būtini laukeliai pažymėti * ženklu.

Pranešti klaidą
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Fotoreportažai, Miestas, Svarbu

Ant atstatomo pilies bokšto sumontuota apžvalgos aikštelė

Antradienį virš jau pastatyto apatinio Memelio pilies didžiojo bokšto karkaso prieš vidurdienį buvo pradėta kelti viršutinė metalo konstrukcijų apžvalgos aikštelė. Martyno Vainoriaus ...
2023-11-21
Skaityti daugiau

Miestas, Svarbu

Didysis bokštas projektuojamas ir jį atstatant

Nors atstatomo uostamiesčio pilies didžiojo bokšto kontūrai jau iškilo gerokai virš kurtinų, jo projektavimas tęsiasi. Savivaldybė neseniai projektuotojams papildomai įsipareigojo ...
2023-10-28
Skaityti daugiau

Švietimas

Po remonto atvertos KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto erdvės

Metus trukę Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto (KU SHMF) vidaus patalpų atnaujinimo darbai istoriniam pastatui įkvėpė gyvybės, sugrąžino ...
2023-06-30
Skaityti daugiau

PARAMA

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos” žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja – paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai” sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

ATVIRI DOKUMENTAI

VšĮ „Klaipėda atvirai” kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat – detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai” dalininkų sąrašą.

Susipažinti su dokumentais.

INFORMACIJA

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Puslapio taisyklės.

Redakcijos tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt

Pin It on Pinterest

Share This