P0

Nuomonės

Palydint 2017–uosius… (1)

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2017-12-31


Baigiantis metams, įprasta susumuoti nueinančių metų rezultatus, apžvelgti, kas juose buvo gera bei kas buvo ne visai pozityvu.

Mes to neketiname daryti. Nes tai yra gana nuobodus ir jau nebeaktualus dalykas, o gyventi praeitimi – ne tik neproduktyvus, bet, kaip teigia kai kurie specialistai, net ir kenkiantis sveikatai užsiėmimas.

Mohamed Hassan (pixabay.com) piešinys

Juk to, kas įvyko, nebepakeisi, tai kurių galų sukti galvą, prisimenant nuo žmogaus valios nepriklausančius dalykus, įvykius, atsitikimus?

Nueinančiuosius metus reikia paleisti. Reikia gražiai su jais atsisveikinti. Taip, kaip atsisveikinama su geriausiu draugu, išvykstančiu toli toli, žinant, jog daugiau niekada jo gyvenime nebesutiksi.

Nueinančiuosius metus reikia paleisti kaip ir netikrus draugus su jų išdavystėmis ar buvusios aistringos meilės prisipažinimais.

Vienintelis prasmingas dalykas, laukiant truputį stebuklingo, truputį mistifikuoto ir paslaptingo metų virsmo, yra GYVENTI. Gyventi čia ir dabar.

Ne rytoj ir ne po naujųjų, o būtent dabar, šią akimirką. Nes praeities jau nebėra, o ateities – dar nėra. Yra tik tai, kas vyksta su mumis šiuo metu.

Yra mūsų jausmai, kurie mus apima kepant naujųjų sutiktuvėms skirtą pyragą, glostant apie kojas besisukiojančią katę, lėtai vaikštant su bičiuliu pajūriu ar įsisupus į jaukų pledą, prie židinio gurkšnojant arbatą su drauge.

Tad uoskime pyrago kvapą, kvėpuokime pajūrio oru, gerkime arbatos aromatą ir džiaukimės šia nuostabia, vienintele ir nepakartojama mūsų gyvenimo akimirka.

Juoba kad vienas tikrai pozityvus dalykas nueinančiais metais visgi mus ištiko: 2017 m. spalio 17 d. mūsų mieste oficialiai gimė naujas internetinis portalas „Atvira Klaipėda“.

Tad gražių, šviesių, skaidrių ir laimingų Jums naujųjų, mielieji mūsų bičiuliai!

O senuosius išlydėkime kartu su puikia mums atsiųsta naujametine Koncertų salės dovana – Klaipėdos violončelininkų kvarteto atliekama Metallicos „Nothing Else Matters“. Groja Mindaugas Bačkus, Gleb Pyšniak, Karolis Vaičiulis ir Jurgis Karbauskis.


2017-12-31

Vienas komentaras apie “Palydint 2017–uosius…”

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt