P0

Fotoreportažai, Kultūra

Naujuosius sutiko su Štrauso muzika

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-01


Naujųjų metų vakarą skambanti Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro orkestro ir solistų atliekama Štrauso muzika jau tampa tradicija. Šiemet žiūrovai šios klasikos klausytis rinkosi į Palangos koncertų salę.

Anot teatro pranešimo, koncerto svečiai buvo ne tik vietiniai palangiškiai ar klaipėdiečiai, bet ir Naujuosius metus pasirinkę švęsti Palangoje kitų miestų svečiai. Vienos Šiaulių kelionių agentūros atstovai sakė, kad jau daug metų šiauliečiai renkasi būtent Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro rodomas Naujųjų metų programas. Šįkart irgi buvo surinktas gausus būrys, net tris autobusai klausytojų.

Nors buvo surengti du koncertai, salė vos talpino žiūrovus. Buvo prašančių leisti bent pastovėti, pasėdėti ant laiptų ar pristatomų kėdžių.


  2018-01-01

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt