Kultūra

Bibliotekoje – Ramūno Danisevičiaus fotografijų paroda

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-03


Penktadienį, sausio 5 d., 17 val., Lietuvos spaudos fotografų klubas kviečia į Ramūno Danisevičiaus parodos „LIKĘ“ atidarymą Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos Galerijoje 13 L.

Fotografas R. Danisevičius, unikalus pasaulio tyrinėtojas, kviečia apsilankyti parodoje ir pamatyti, kaip kasdienių stebėjimų autorius dokumentuoja santykį su mus supančia aplinka.

Ramūno Danisevičiaus nuotr.

Parodoje bus eksponuojama R. Danisevičiaus kūryba atlikta bei pateikiama įvairiomis technikomis: nuo tradicinės žurnalistinės fotografijos veidrodiniu fotoaparatu, spalvotų pinhole iki socialiniuose tinkluose “Instagram” bei “Facebook” publikuojamų fotografijų su komentarais.

Autorius teigia, kad fotografijų, atliktų su viena ar kita fototechnika, neišskiria kaip atskiro projekto.

„Telefonas labiau primena užrašų knygelę, kurioje gali viską pasižymėti. O štai su juostiniais fotoaparatais kiek kitaip –  daugiau apgalvoti kadrai, nespaudi visko iš eilės. O juk ir miesto tema, kuri atsispindi mano kūryboje, praktiškai niekada nesibaigia, ją gali daryti įvairia technika nuo pavasario iki pat žiemos. O tada belieka paimti kažkokią dalį ir iš jos daryti parodą“, – pranešime cituojamas R. Danisevičius.

Pats R. Danisevičius, paklaustas, kokia prasmė rengti parodas, jei nuotraukos prieš tai atsiduria socialiniuose tinkluose, teigia, kad norisi gyvai susitikti ir pabendrauti tiek su socialiniuose tinkluose jo darbus sekančiais žmonėmis, tiek su tais, kurie paskyrų socialiniuose tinkluose neturi.

„Facebook paskyroje gali turėti tūkstančius draugų, o išėjęs į gatvę pasijausti labai vienišu. Todėl norisi rengti parodas, pasimatyti su draugais, pabendrauti su tais, kurie mano kūrybą seka ne socialiniuose tinkluose“, – teigia parodos autorius.

Kultūros straipsnių vidus

Parodoje bus eksponuojama ir jaunųjų R. Danisevičiaus kolegų kūryba. Jie pristatys savo fotografijas, kurios, jų nuomone, buvo sukurtos R. Danisevičiaus kūrybos ir asmenybės įtakoje. Parodos autorius džiaugiasi, kad  jaunieji autoriai gali parodoje eksponuoti savo darbus.

kultūros straipsnių vidus 10

Paroda veiks iki vasario 5 dienos.


Straipsnio vidus 10 pastraipa kompas

2018-01-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt