P0

Miestas

Dėl šiferio stogų – kreiptis į Savivaldybę

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-04


Klaipėdos miesto savivaldybė praneša, kad teiks paraišką dotacijai iš Vyriausybės gauti. Lėšos bus skirtos asbesto turinčių gaminių atliekų surinkimui, transportavimui ir saugiam šalinimui iš gyvenamųjų bei visuomeninės paskirties pastatų.

Visos asbesto atmainos yra pripažintos I kategorijos kancerogenais ir kenkia sveikatai, Palmiros Mart nuotr.

Savivaldybės administracija kviečiame individualių ir visuomeninės paskirties pastatų savininkus ir (ar) valdytojus, planuojančius 2018 m. keisti pastatų stogus, kurie yra dengti vadinamuoju šiferiu,  kreiptis į Savivaldybę (el. p. romualda.chuseve@klaipeda.lt).

Kreiptis galima iki 2018 m. sausio 8 d. Kreipimesi būtina nurodyti individualaus ir (ar) visuomeninio pastato (-ų) savininką (-us) ir (ar) valdytoją, adresą ir faktiškai sukauptą asbesto turinčių gaminių atliekų kiekį. Jos bus nemokamai išvežtos iš teritorijos.

Atkreipiamas dėmesys, kad visos asbesto atmainos yra pripažintos I kategorijos kancerogenais, tad saugiai nepašalintos asbesto turinčių gaminių atliekos kelia didelį pavojų žmonių sveikatai.

 

 


2018-01-04

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt