P0

Sportas

Klaipėdoje – teniso turnyras

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-04


Šį šeštadienį, 9 val,. “Calsberg” teniso arenoje Klaipėdoje startuos dvi dienas truksiantis teniso turnyras “Grand Slam Zinzino Cup 2018”.

Jame užsiregistravo dalyvauti apie aštuoniasdešimt žaidėjų iš įvairių Lietuvos miestų.

“Klaipėda šiemet tapo Europos sporto sostine, tad šis aukšto lygio sporto renginys yra puiki įžanga į šiuos Sporto metus”, – teigia turnyro organizatoriai, sieksiantys, kad šis renginys taptų tradiciniu.

Turnyro dalyviai bus suskirstyti į tris grupes – “hard” (žaidimo stažas didesnis nei 7 metai), “light” (stažas iki 7 metų) ir “mix” (vyro ir moters pora). Bus žaidžiami pilni du setai su lemiamu tašku. Esant rezultatui 1:1, vyks žaidimas “timebreak” iki 10. Žaidžiama iki dviejų pralaimėjimų.

Turnyro metu ne tik kais sportinės aistros, bet ir nuolat bus skleidžiamos žinios apie sveiką mitybą, vyks sveikų produktų degustacijos.

Turnyro prizinis fondas – 3000 Eur. Vienas iš jo rėmėjų – bendrovė “Inchcape” pristatys Lietuvoje dar neeksponuotą automobilį, o visų grupių nugalėtojai mėgausis naujuoju automobiliu su pilnu kuro baku visą savaitgalį.


  2018-01-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt