P0

Orai

Žiemos dar teks palaukti

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-04


Nors kai kur jau pasirodė pranešimų apie neva artėjančią žiemą, Jūrinių prognozių grupės sinoptikė Giedrė Andruškienė “Atvirai Klaipėdai” sakė žiemos ženklų pajūryje dar nestebinti.

Žiemos pasiilgusiems teks apsišarvuoti kantrybe, Palmiros Mart nuotr.

Dvi artimiausias paras čia vyraus tradiciškai vėjuoti ir lietingi orai. Penktadienio naktį pūs vakarų, pietvakarių 7-12 m/s  vėjas, kuris gūsiuose gali sustiprėti iki 15-20 m/s. Naktį numatoma 2-4, o dieną –  4-6 laipsnių teigiama temperatūra, lietus.

Šeštadienio naktį lietaus jau neprognozuojama, bet gali palyti dieną. Vakarų krypčių vėjas pamažu rims, temperatūra ir naktį, ir dieną laikysis pliusinė, apie 2- 5 laipsnius šilumos.

Šiokie tokie pokyčiai numatomi nuo sekmadienio, kai keisis vėjo kryptis. Jis pasisuks iš šiaurės vakarų, kartu atnešdamas ir sausesnius bei vėsesnius, be kritulių orus. Sekmadienio naktį gali spustelti minus 2 laipsnių šaltukas, dieną oro temperatūra laikysis apie nulį, kritulių nenumatoma.

Panašūs orai turėtų išsilaikyti ir pirmadienį bei antradienį.

Sniego išsiilgusiems klaipėdiečiams naujos savaitės pirmomis dienomis sinoptikė nepažadėjo. Vyraus gana gražūs, saulėti orai, naktimis temperatūra gali nukristi iki minus 3 laipsnių, tačiau tikros baltos žiemos dar teks palaukti.


  2018-01-04

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieną mėnesį skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt