P0

Miestas

Eglutė virs šimtmečio akcentu, paroda džiugins ir toliau

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-05


Nors kalėdinio laikotarpio šviesos Klaipėdoje užges sausio 8-ąją, keli šventiniai akcentai, anot organizatorių, miestą puoš ir toliau.

Žadama, kad Teatro aikštėje dar stovinti, klaipėdiečių Lolitos ir Albino Gedminų padovanota eglutė atgims kaip Lietuvos nepriklausomybės šimtmečio akcentas. Teatro aikštėje liks prekybiniai nameliai, o unikali klaipėdietės Aidos Raimondos Pečeliūnienės sukurta lėlių paroda – „Pasivaikščiojimas po stebuklo laukiančią Jeruzalę“ persikels į buv. Šv. Jono bažnyčios vietą, kur ją vėliau papildys svarbiausių krikščioniškų švenčių epizodai.

Norintys išgirsti unikalų pasakojimą apie Jeruzalę ir pažadėtąją žemę, šeštadienį, sausio 6 d., 13 val., kviečiami į paskutinę ekskursiją.

„Nuoširdžiai kviečiu nepraleisti paskutinės progos nukeliauti į senąją Jeruzalę, pasižvalgyti jos gatvėse, pasiklausyti nuostabių gidės Monikos Vasylienės pasakojimų – nuoširdžių, gilių ir vaizdingų istorijų apie pažadėtąją žemę“, – teigia VšĮ „Klaipėdos šventės“ kūrybos vadovė Dalia Grikšaitė.

Bilietus galima įsigyti www.internetu.lt

Jau kitos savaitės pradžioje ekspozicija iš stiklinio namo bus perkelta į laikiną saugojimo vietą, o sausio 11–13 d. bus išmontuotas paviljono konstruktyvas. Naujoje vietoje – buvusioje Šv. Jono bažnyčios aikštėje – jis atsiras po kelių dienų.

„Viso kalėdinio laikotarpio metu paroda buvo tikru traukos centru ir svarbiu šventiniu akcentu. Bendru sutarimu šis nuostabus darbas ir toliau džiugins klaipėdiečius bei miesto svečius. Nauja, simbolinę reikšmę turinti parodos vieta – Šv. Jono bažnyčios aikštė, su džiaugsmu priimta ir Lietuvos Evangelikų Liuteronų Bažnyčios vyskupo Mindaugo Sabučio“, – teigė Dalia Grikšaitė.

Teatro aikštėje, Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus leidimu, iki vasario 21 d. liks prekybiniai nameliai. Iki numatytos datos vyksiančių renginių metu čia vyks prekyba, mugė. Tiesa, keisis namelių dislokacijos vieta – jie persikels į priešingą Teatro aikštės pusę.

Eglutė Teatro aikštę paliks sausio 10-ąją. Anot  VšĮ „Klaipėdos šventės“ atstovų, ji atgims naujam gyvenimui kaip Lietuvos 100-mečio akcentas. Tuo ketina pasirūpinti bendrovė „Litimbera“ .


  2018-01-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt