P0

Kriminalai ir nelaimės

Mirė pusnuogis gatvėje aptiktas airis

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-05


Naujųjų pradžia Klaipėdoje paženklinta neįprastu jauno vyro iš Airijos mirtimi pasibaigusiu įvykiu.

Ketvirtadienį paryčiais apie 5.00 val. į Klaipėdos universitetinę ligoninę Greitosios medicinos pagalbos automobiliu buvo pristatytas sunkios būklės, nekalbantis jaunas vyras.

Vyrą medikai atvežė iš Galinio Pylimo g., kur praeiviai jį aptiko netoli degalinės pusiau nuogą, be viršutinių rūbų vaikštantį gatve.

Apie 9.20 val. policijai pranešta, jog iš viešbučio Galinio Pylimo g. dingo 27 metų Airijos Respublikos pilietis. Patikrinę jo kambarį, pareigūnai aptiko išvartytus daiktus.

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės vadovė Andromeda Grauslienė “Atvirai Klaipėdai” sakė, kad airis į Klaipėdą atvyko prieš Kalėdas ir viešbutyje apsistojo kartu su drauge lietuve. Ji patvirtino, kad jos draugas vartojo stiprius, greičiausiai psichotropinius, medikamentus. Nuo vaistų jis tapdavęs agresyvus, nekontroliuodavęs savo veiksmų. Kaip airis iš viešbučio atsidūrė gatvėje, lietuvė esą nepastebėjo, o kai jo pasigedo, jis jau buvo ligoninėje.

Apie 15.00 val. iš ligoninės gautas pranešimas, kad vyras mirė. Medikai diagnozavo apsinuodijimą medikamentais ir kepenų nepakankamumą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

 


  2018-01-05

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt