P0

Kriminalai ir nelaimės, Svarbu

Suimtas “Akropolio” apsaugininko žudikas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-06


Praėjus kiek daugiau nei 3 valandoms nuo įvykio, kai penktadienį apie 19.13 val. buvo nužudytas uostamiesčio “Akropolio” apsaugos darbuotojas, policija sulaikė įtariamą žudiką. Skelbiama, kad vyras buvo sulaikytas penktadienio vakare apie 22.30 val. Taikos pr. esančiame daugiabutyje, motinos bute.

Įtariamojo ieškojo gausios policijos pareigūnų pajėgos. 29 metų anksčiau neteistą klaipėdietį sulaikė Klaipėdos Patrulių rinktinės Mobilaus būrio pareigūnai.

Savo socialinio tinklo paskyroje Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas pareiškė nuoširdžią užuojautą nužudytojo artimiesiems bei padėkojo Klaipėdos pareigūnams, “kurie profesionaliai sureagavo į įvykį ir operatyviai sulaikė įtariamąjį”.

Šeštadienį teismas įtariamajam skyrė 3 mėnesių suėmimą.

Sulaikymo operacija. Klaipėdos policijos nuotr.


2018-01-06

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt