P0

Politika

Tirs Petro Gražulio elgesį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-11


Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) pradėjo tyrimą dėl Gargždų rinkimų apygardoje nesėkmingai į Seimą kandidatuvusio, tačiau pagal partijos sąrašą į jį patekusio partijos “Tvarka ir teisungumas” nario Petro Gražulio elgesio.

Bus aiškinamasi, ar politikas nepažeidė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo reikalavimų nustatyta tvarka ir terminais deklaruoti privačius interesus.

Tyrimas pradėtas žiniasklaidoje pateiktos informacijos pagrindu. 15min.lt rašė, kad P. Gražulis sudarė automobilio pirkimo sandorį su UAB „Nordic via“, siejama su Rusijos koncernu “Rosneft”  ir šio sandorio nenurodė savo privačių interesų deklaracijoje įstatyme nustatytais terminais.

P. Gražulis Gargžų rinkimu apygardoje per rinkimus į Seimą antrajame ture nusileido žemės ūkio ministru vėliau tapusiam valstiečiui Broniui Markauskui (55,39 ir 41,63 proc. balsų). Visgi P. Gražulis į Seimą pateko – daugiamandatės apygardos sąraše jį rinkėjai kilstelėjo iš 4 į 2 vietą.


  2018-01-11

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt