Kriminalai ir nelaimės

Dingęs septyniolikmetis dar neatsirado

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-12


Vis dar tebeieškomas naktį iš antradienio į trečiadienį, sausio 10 d., nuo 1.00 iki 7.00 val., iš namų Varpų g. išėjęs septyniolikmetis.

Tai “Atvirai Klaipėdai” patvirtino Klaipėdos apskrities policijos komunikacijos specialistė Jūratė Albrektienė.  Ji patiko, kad vos tik atsiras kokių nors žinių apie vaikiną, policija visuomenę bemat apie tai informuos. Policijos žiniomis, vaikinas iš namų išėjo po kilusio konflikto su mama.

“Atviros Klaipėdos” šaltinių teigimu, vaikinas namuose paliko savo mobilųjį telefoną, tačiau pasiėmė SIM kortelę. Jis taip panaikino visus įrašus savo socialinio tinklo paskyroje ir namuose paliko savo raktus nuo buto.

Mama dėl įvykio labai išgyvena ir prašo ką nors žinančius apie Daniil Aleksander Demiaškin buvimo vietą skambinti telefonais 8 700 62040 arba  8 618 20077. Galima skambinti ir bendruoju pagalbos telefonu 112.


2018-01-12

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt