P0

Mums rašo

Graži iniciatyva

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-15


Mums parašęs žurnalistas ir kraštotyrininkas Denisas Nikitenka pasidalino savo pastebėjimu: sausio 15-ąją, minint Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos 95-ąsias metines, prie privataus namo Miško g. 6, esančio šalia Klaipėdos universiteto, kartu su Lietuvos trispalve iškelta ir Mažosios Lietuvos vėliava.

“Nesu matęs tokios iniciatyvos”, – rašo D. Nikitenka. Jo teigimu, būtų įdomu sužinoti, kas gyvena šiame name. “Graži iniciatyva”, – džiaugiasi kraštotyrininkas.

Deniso Nikitenkos nuotr.

Tikra tiesa. Kartu “Atviros Klaipėdos” žurnalistė pamena, kad vos tik atkūrus Lietuvos nepriklausomybę už Mažosios Lietuvos vėliavos iškėlimą prie savo namų jau ne sovietinei, o Lietuvos valdžiai turėjo aiškintis bene žymiausias mūsų laikmečio mažlietuvis, žinomas Klaipėdos fotografas ir žurnalistas a. a. Albinas Stubra.

Jis tada pasakojo, jog ne tik pareigūnai, bet ir dauguma tuometinių politikų nežinojo, kam priklauso ši žalia-balta- raudona trispalvė. Nors už jos iškėlimą Klaipėdos krašto patrioto tada, regis, nenubaudė, tačiau “dėl viso pikto” policija liepė vėliavą pašalinti.

 


  2018-01-15

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt