P0

Uostas ir jūra

“Ocean Crown” bando variklį

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-17


Gavęs suderinimą iš klasifikacinės registrų bendrovės ir Lietuvos transporto saugos administracijos trečiadienį,  14.30 val., laivas „Ocean Crown“, išgarsėjęs dėl incidento, kai užplaukė ant seklumos ties II Melnrage, išplaukė iš Klaipėdos uosto į jūrą pagrindinio variklio bandymui.

Variklio būklės bandymas po remonto bus atliekamas išorinio uosto reido akvatorijoje.

Laivą lydėjo du vilkikai TAK6 ir TAK11, kad būtų užtikrintas saugus laivo išplaukimas ir įplaukimas atgal į uostą.

Uosto vidus kompas

Portalo www.marinetraffic.com duomenimis, laivas penktadienio vakarą, apie 22 val., grįžo į uostą ir apie 23 val. prisišvartavo prie Klaipėdos jūrų krovinių kompanijos krantinės. “Atviros Klaipėdos” duomenimis, bandymai parodė, kad variklis jau veikia gerai.

Kipre registruotas 190 metrų ilgio „Ocean Crown“ su 20 žmonių įgula praėjusių metų ankstų gruodžio 24 d. rytą buvo užplaukęs ant seklumos ties antrąja Melnrage. Tą naktį vėjo stiprumas gūsiais siekė iki 28 metrų per sekundę. Laivas buvo “įkalintas” maždaug jūrmylės atstumu į šiaurę nuo šiaurinio molo, apie 200 metrų nuo kranto. Sutelkus reikiamas pajėgas, laivas gruodžio 27 d. buvo sėkmingai nutemptas nuo seklumos ir prišvartuotas Klaipėdos uoste.


  2018-01-17

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt