P0

Sportas

Baltijos rankinio lygos kovos sugrįžta į Klaipėdą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-18


Šį savaitgalį Klaipėdos „Dragūnas“ namuose (sporto salėje Taikos pr. 61A) žais dvejas Baltijos rankinio lygos rungtynes – priims svečius iš Estijos ir Latvijos.

rkdragunas.lt

Šeštadienį, sausio 20 d., 14 val. Klaipėdos komanda susitiks su HC Viljandi (Estija), o sekmadienį, sausio 21 d., 14 val., – su latviais Dobele „Tenax“.

Pasak „Dragūno“ vyr. trenerio Artūro Juškėno, po gana ilgos pertraukos komandai reikia grįžti į realybę – keletą savaičių dragūniečiai plušėjo tik treniruotėse.

Tiesa, dalis žaidėjų praėjusį savaitgalį rungtyniavo kartu su Lietuvos rinktine, tačiau kitų sportininkų, kurie spėjo sužaisti atkeltas rungtynes su Utenos rankininkais, krūvis buvo mažesnis.

„Kai kurie žaidėjai stipriai dirbo su rinktine, likusieji daugiausia treniravosi savarankiškai sporto klube, sportavo kartu su lengvaatlečių treneriu Mindaugu Krakiu bei buvo treniruotėse sporto klube su trenere Rasa Vilkiene. Tačiau dabar jau grįžome prie rankinio ir vėl prasideda rimtas darbas, ruošiamės savaitgaliui“, – sakė A. Juškėnas.

Šiuo metu Baltijos rankinio lygos A grupėje Klaipėdos „Dragūnas“, turintis 6 taškus, yra antroje turnyrinės lentelės vietoje. Pirmoje vietoje – lyderiai suomiai „Cocks“, treniruojami lietuvio Gintaro Savukyno (12 taškų), trečioje vietoje – latviai „Dobele“ (6 taškai).

Rungtynių bilieto kaina – 2 eurai suaugusiems, vaikai, moksleiviai ir pensininkai (reikia parodyti pažymėjimą) „Dragūno“ rungtynes stebi nemokamai.

 


  2018-01-18

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt