P0

Sveikata

Socialinis eksperimentas apie plastinę chirurgiją

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-18


Klaipėdoje dirbantis plastikos chirurgas Vytautas Jankūnas teigia, jog jis ir jo kolegos Lietuvoje darbo krūviu tikrai nesiskundžia. Anot jo, vis dažniau į plastikos chirurgų kabinetus užsukančios dailiosios lyties atstovės neturi pagrįstos motyvacijos, kodėl nori atlikti vieną ar kitą procedūrą.

„Pacientės motyvacija, ryžtantis atlikti tam tikrą veido ar kūno tobulinimo procedūrą – labai svarbu. Jau kelerius metu stebiu tendenciją, kad daugėja moterų, kurios, pavyzdžiui, į konsultaciją dėl krūtų didinimo, užsuka su savo vyrais. Žinoma, tame nėra nieko blogo, jei yra abipusis susitarimas, tačiau aš visoms savo pacientėms sakau, kad niekada nereikia eiti pas plastikos chirurgą, norint keistis, kad patiktų kažkam kitam”,- sako V. Jankūnas.

Moterų motyvacija ryžtantis atlikti plastinę operaciją tapo pagrindine priežastimi, kuri paskatino sužinoti, ką apie grožį ir jo tobulinimą plastinės chirurgijos pagalba galvoja skirtingo amžiaus ir profesijų vyrai ir moterys.

Į socialinio eksperimento filmavimą buvo pakviesti penki vyrai ir penkios moterys. Jų reakcijos ir atsakymai užfiktsuoti video filmuke.


2018-01-18

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt