P0

Kultūra, Svarbu

Gyva muzika – neįprastose vietose

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-19


Penktadienį nuo ankstaus ryto Klaipėdos kamerinis orkestro muzikantai pradėjo dėlioti „Dėlionę orkestrui IV“. Į pirmąjį jų pasirodymą kavinėje “Kavos architektai” susirinko tiek žmonių, kad greitai iš vidaus ėmė rasoti jos langai.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Savo aranžuotes žinomiems kūriniams sukūrę muzikantai pasidžiaugė, kad šįkart žmonių čia yra žymiai daugiau nei pirmąjį kartą, kai teko groti šioje kavinėje.

Penktadienį yra suplanuoti dar keli orkestro narių pasirodymai neįprastose vietose, o visus juos vainikuos 21 val. koncertas šv. Pranciškaus Asyžiečio koplyčioje.

9 val. kita „Dėlionė orkestrui IV“ sugrota Klaipėdos apskrities viešosios I. Simonaitytės bibliotekos konferencijų salėje. Vidurdienį dar viena bus atlikta LCC tarptautiniame universitete, 16 val. knygyne “Pegasas” (PC “Akropolis”), 17 val. sporto klube “Impuls”.


2018-01-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt