P0

Kriminalai ir nelaimės

Pareigūnai saugojo pėsčiuosius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-19


Klaipėdiečiai, deja, nesaugiai kerta gatvę – konstatuoja policijos pareigūnai, kurie penktadienį pačiame miesto centre organizavo prevencijos priemonę „Kiekvienas yra pėsčiasis“. Jos tikslas – apsaugoti pažeidžiamiausius eismo dalyvius, sakoma policijos pranešime.

Už administracinius nusižengimus buvo nubausti 9 nedrausmingiausieji, policijos nuotr.

Su pėsčiaisiais keturiose centrinės uostamiesčio dalies vietose bendravę pareigūnai liūdnai konstatavo klaipėdiečių, suaugusiųjų ir vaikų, neatsargumą, skubą ir neišmoktą savisaugos „pamoką“. Eismo dalyviai bėgo per gatves, kirto jas ne perėjose, o kur pakliuvę.

Per pusantros valandos trukusią  prevencijos priemonę pareigūnams už administracinius nusižengimus teko nubausti devynis pačius nedrausmingiausiuosius, o kiek pėsčiųjų įspėta, pasak pranešimo, „pamestas net skaičius.“

Klaipėdos miesto bendruomenės pareigūnė Simona Narūnė pasakojo, jog gatvėje budėję uostamiesčio Pirmojo veiklos skyriaus pareigūnai su policijos rėmėju nespėjo fiksuoti pažeidimų.

„Būtinai kartosime tokią priemonę po savaitės. Tuomet ji vyks su Kelių policijos tarnybos pareigūnais. Tačiau saugotis gatvėse ir keliuose turėtume pradėti nuo šios minutės ir dėl savęs pačių, o ne dėl baudų baimės“, – pranešime cituojama bendruomenės pareigūnė.


2018-01-19

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt