P0

Kriminalai ir nelaimės

Senjorės ir toliau maitina sukčius

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-20


Kartais susidaro toks įspūdis, kad kuo dažniau žiniasklaida informuoja apie telefoninius sukčius, tuo vis didesnes pinigų sumas jiems atiduoda pagyvenę žmonės, dažniausiai – garbaus amžiaus senjorės.

Štai ir šią savaitę uostamiestyje sukčiai sugebėjo iš dviejų garbaus amžiaus klaipėdiečių neblogai pasipelnyti.

Penktadienį policijoje gautas 81 metų moters pareiškimas, kuriame ji nurodo, kad dar trečiadienį apie 19.00 val. jos laidiniu namų telefonu paskambino nepažįstamas vyras. Jis teigė, kad senolė prekybos centre atsiskaitė netikrais pinigais, todėl pas ją į namus užeisianti ekspertė, kuri patikrinsianti, ar kupiūros nėra padirbtos. Patikli senolė į namus atėjusiai jaunai moteriai atidavė visus turėtus 3630 eurų. Gavusi pinigus, moteris pabėgo. Jos bruožai: apie 30 metų, 165 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, šviesių plaukų.

Tą pačią dieną 75 metų klaipėdietė pranešė, kad ketvirtadienį apie 19.00 val. telefonu paskambinęs vyriškis prisistatė butų ūkio darbuotoju ir nurodė, kad ji, mokėdama mokesčius, atsiskaitė padirbtais pinigais. Kalbant telefonu, į buto duris paskambino jauna moteris, kuri pasakė esanti policijos tyrėja. Jai nukentėjusioji įdavė 4100 eurų.

Įtariamosios požymiai: apie 30 metų amžiaus, 165 cm ūgio, lieso kūno sudėjimo, vilkėjo balta striuke, balta megzta kepure, tamsios spalvos kelnėmis, kalbėjo lietuviškai.

Panašu, kad šiais abiem atvejais veikė ta pati sukčių gauja.


2018-01-20

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt