P0

Švietimas

Skelbiamas konkursas į Klaipėdos universiteto tarybą

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-22


Klaipėdos universiteto (KU) Senatas paskelbė viešąjį konkursą į šios įstaigos tarybos vietas, skirtas nariams, nepriklausantiems aukštosios mokyklos personalui ir studentams. Po vieną vietą skiriama: regiono savivaldybėms, verslo asociacijoms ir kitiems partneriams.

Konkurse gali dalyvauti nepriekaištingos reputacijos asmenys, ėję ir einantys atsakingas pareigas viešosios veiklos ar verslo srityse ir turintys žinių bei gebėjimų, kurie padės įgyvendinti KU misiją ir strateginius tikslus.

Tarybos nariu tas pats asmuo gali būti ne ilgiau kaip dvi Tarybos kadencijas iš eilės. Tarybos nariais negali būti respublikos prezidentas, Seimo ir Vyriausybės nariai bei politinio (asmeninio) pasitikėjimo valstybės tarnautojai, įmonių ar organizacijų, kuriose KU visuotiniame dalyvių susirinkime turi ne mažiau kaip 50 procentų visų juridinio asmens dalyvių balsų, vadovai ir jų pavaduotojai, KU Senato nariai bei asmenys, pastaruosius trejus metus dirbę universitete.

Švietimo vidus

Kandidatai į Tarybos narius ne vėliau kaip iki vasario 26 d., 15 val., KU Senato sekretoriatui (adresu Herkaus Manto g. 84, Senatas, kab. 208, Klaipėda, tel. 8 46 398 940; 8 46 398 920, el. pašto adresas: senatas@ku.lt) privalo pateikti prašymą dalyvauti konkurse, nurodydami atstovaujamą veiklos sritį , CV ir jos elektroninę versiją (pasirašytas), kuri turi būti siunčiama aukščiau nurodytu el. pašto adresu, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją. Kandidatai gali pateikti dokumentus asmeniškai arba siųsti registruotu laišku.

Kandidatų į Tarybos narius susitikimas su KU Senato ir kitais bendruomenės atstovais vyks kovo 1 d., 15 val. (Herkaus Manto g. 90–1, Aula Magna).

Tarybos nariai, nepriklausantys KU personalui, bus renkami Senato rinkiminiame posėdyje, kuris vyks kovo 15 d.

Detali rinkimų tvarka nustatyta Klaipėdos universiteto tarybos sudarymo reglamente.


2018-01-22

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt