Miestas

Perspėja nelipti ant ledo

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-23


Klaipėdos miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus specialistai pastarosiomis dienomis nustatė nemažai pavojingo elgesio ant ledo atvejų, kai buvo tikrinami buvo uostamiesčio vidaus vandens telkiniai (tvenkiniai, ežerėliai bei Dangės upė) ir Kuršių marių prieigos.

Anot Savivaldybės pranešimo, Viešosios tvarkos skyriaus specialistai taip kas dieną bendrauja su ugniagesiais gelbėtojais ir vertina situaciją. Teigiama, kad ji yra rimta – Klaipėdos mieste bei apylinkėse pastarosiomis dienomis pramogaudamas ant ledo įlūžo ne vienas žmogus. Kituose Lietuvos rajonuose septyni nuskendo.

Tad Savivaldybė įspėja – nors pastaruoju metu vyrauja minusinė temperatūra, tačiau prognozuojama, kad netrukus pradės šilti – ledas ims tirpti ir aižėti. Rekomenduojama ant ledo nelipti.


2018-01-23

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt