P0

Kriminalai ir nelaimės

Apledijusia gatve – bėgte nuo pareigūnų

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-24


Antradienį nuo pat ankstyvo ryto Klaipėdos policijos pareigūnai ir vėl vykdė prevencijos priemonę „Kiekvienas yra pėsčiasis“, praneša Klaipėdos apskrities policija.

Policijos nuotr.

Jie stovėjo ir prižiūrėjo eismą dviejose miesto vietose, judriose Taikos pr. ir Kauno g. bei Kretingos g. sankryžose. Kaip ženklas, jog neatsargiai elgiantis gyvybė gali staiga užgesti, prasižengėliams buvo teikiamos žvakutės.

Pareigūnai 10-20 eurų baudomis nubaudė 14 pėsčiųjų, 5 automobilių vairuotojus, išleidusius vaikus ne ties pėsčiųjų perėjomis, o mažyliams nesaugiose vietose. Teko skirti baudas ir penkiems saugos diržų nesegėjusiems vairuotojams, vienai moteriai paskirta bauda už kalbėjimą mobiliuoju telefonu be laisvų rankų įrangos.

Prasižengėliams buvo teikiamos žvakutės. Policijos nuot.

Pranešime teigiama, jog per neilgą policijos akciją pasitaikė ir kuriozinių atvejų. Vieną pėsčiąjį policijos pareigūnams teko vytis. Nustebusi pareigūnė paklausė, negi žmogus tikrai pasirengęs bėgti nuo policijos, o šis atsakė, jog taip, ir jau skubėjo į šalį. Pažeidėjas buvo pavytas ir nubaustas bei apdovanotas žvakute.

Dar vienas gudruolis akimirksniu sukurpė pasiteisinimą, kodėl nuo bortelio buvo bešokąs į gatvę: jis ne kirsti ją norėjęs, o maršrutinį autobusėlį čia „gaudyti“ atsistojęs. Bet po minutės vyras nukulniavo iki pėsčiųjų perėjos ir pakeitė kelionės kryptį.

Akcijoje dalyvavusi Klaipėdos m. PK bendruomenės pareigūnė Audrutė Dunčienė juokavo, kad ateity taip besiaškinsiančius pažeidėjus policininkai įlaipins į autobusiukus ir palinkės jiems laimingo kelio.


2018-01-24

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt