P0

Miestas

Numatytą algų didinimą prilygino kaului

Avatar

Martynas Vainorius
2018-01-25


“8 procentų algų didinimas yra niekinis”, – ketvirtadienį iš Klaipėdiečių tribūnos pareiškė Šeimos ir vaiko gerovės centro profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Roma Martinkevičienė, prieš tai kartu su kolegomis surengusi protesto akciją priešais Savivaldybės pasatą.

Martyno Vainoriaus nuotr.

Ji po trumpos kalbos merui įteikė kaulą, esą simbolizuojantį numatytą 15 proc. algų didinimą (8 proc.  nuolatinei daliai, o 7 proc. – kintamajai daliai, kurią vertins įstaigos vadovas įvertinęs darbuotojo metinę veiklą).

Prieš Tarybos posėdį prie protestavusių socialinių darbuotojų priėjęs meras Vytautas Grubliauskas teigė, kad ketvirtadienio posėdyje numatoma 15 proc. didinti algas visiems Savivaldybės biudžetinių įstaigų darbuotojams – tiek, kiek leidžia finansinės galimybės.

“Savivaldybės administracijai yra duotas nurodymas suskaičiuoti galimybes didinti atlyginimus persvarstant biudžetą. Tad šis atlyginimų didinimas gali būti ne paskutinis”, – sakė meras.

Klaipėdos socialiniai darbuotojai teigia, kad jie gauna vos ne mažiausią atlygį Žemaitijos regione, o Klaipėdos miesto socialiniai darbuotojai gauna maždaug 150-180 eurų mažesnį atlygį, lyginant su kitomis rajono savivaldybėmis.

Kita problema, su kuria susiduria BĮ Klaipėdos miesto šeimos ir vaiko gerovės centro socialiniai darbuotojai – du skirtingi darbo užmokesčio biudžetai: valstybės biudžeto lėšomis finansuojamose darbo vietose dirbančių socialinių darbuotojų atlyginimai yra 178,79 Eur didesni už finansuojamųjų iš Klaipėdos miesto savivaldybės biudžeto.


2018-01-25

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt