P0

Miestas

Klaipėdai – „Turizmo Oskaras”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-26


Klaipėdos savivaldybė praneša, kad uostamiestis apdovanotas pagrindiniu Valstybinio turizmo departamento prizu – miestas pripažintas sėkmingiausia 2017 metų Lietuvos turizmo traukos vietove.

„Turizmo Oskaru“ vadinamas apdovanojimas miesto merui Vytautui Grubliauskui penktadienį buvo įteiktas Vilniuje vykstančios tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos „Adventur“ atidarymo metu.

Parodoje klaipėdiečių delegacija ne tik atsiėmė apdovanojimą, bet ir toliau populiarina pajūrį.

„Atrask kitokį Lietuvos pajūrį“ – tokiu šūkiu aplankyti mūsų kraštą kviečia septynios Klaipėdos regiono savivaldybės, jau trečią kartą turizmo galimybes pristatančios bendrame regiono stende. Bėgioti, važinėti dviračiu, plaukti jachta ar baidare, dalyvauti motobolo rungtynėse ar šiaip ilsėtis paplūdimyje, o gal apsilankyti įvairiausiuose muziejuose ar renginiuose – visa tai ir dar daugiau įvairiausių poilsio galimybių bus pasiūlytos parodos lankytojams.

Klaipėdos miestui šioje parodoje atstovauja Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centras, VšĮ „Klaipėdos šventės“, Lietuvos jūrų muziejus ir akvariumas bei „Muziejus 39/45“.

„Klaipėda gali pasidžiaugti išties sėkmingais 2017 metų rezultatais turizmo srityje: vien lietuvių turistų skaičius išaugo 20 procentų, miestą taip pat aplankė daugiau nei 60 kruizinių laivų, kurie atplukdė rekordinį skaičių svečių iš užsienio – daugiau nei 74 tūkstančius, augo ir ne laivais atvykusių užsieniečių turistų skaičius. Tikiu, kad Klaipėdai išskirtinio patrauklumo suteikė turtinga Lietuvos kultūros sostinės renginių programa, burlaivių regatos, investicijos į paplūdimių infrastruktūrą ir kita. Ko gero, visa tai ir lėmė, kad esame įvertinti šiuo išskirtiniu apdovanojimu“, – pranešime cituojamas Klaipėdos miesto meras.

Šūkiu „Keliauk kitaip“ šiemet kviečianti paroda „Adventur“ – tai didžiausias specializuotas tarptautinis turizmo renginys Baltijos šalyse, kur susitinka turizmo verslo atstovai, pristatomos turizmo sektoriaus naujienos, generuojamos idėjos bei skatinamas bendradarbiavimas.

Miesto meras, džiaugdamasis laimėjimu, savo socialinio tinklo paskyroje pasidalino tokiu įrašu: “Ačiū Romenai Savickienei ir jos kolegoms iš Klaipėdos TIC’o, visai miesto kultūrinei bendruomenei už sutelktas pastangas, pasauliui ir Lietuvai garsinant uostamiestį! Smagu buvo stende sutikti ir Ūkio ministrą Mindaugą Sinkevičių, ir Japonijos ambasadorių, gausų būrį kitų garbių svečių, o ir pačiam simboliškai sportiškai pajausti banglentės valdymo pojūtį bei paremti pečiu patį ministrą. Sportiškai/Turistiniai sveikinimai mylimai Klaipėdai!”


  2018-01-26

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Redakcijos adresas:
  Bangų g. 5A (3 aukštas)
  Klaipėda, LT-91250
  Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt