P0

Kriminalai ir nelaimės

Sumuštas vyras ligoninėje mirė

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-28


Praėjusi para Klaipėdoje buvo nerami – vienas vyras sužalotas mirė, kitas gydomas ligoninėje, apvogta miesto centre esanti parduotuvė. Iš viso apskrityje pradėta 14 ikiteisminių tyrimų.

Šeštadienį iš Šilutės pl. esančio daugiabučio į ligoninę greitoji pagalba atvežė neaiškiomis aplinkybėmis sunkiai sužalotą vyrą. Medikai jam nustatė subdūrinę hematomą, galvos smegenų traumą, galvos pamato lūžį. Vyras buvo paguldytas į reanimacijos skyrių ir skubiai operuotas. Apie 18.30 val. policijoje gautas pranešimas, jog 60-metis vyras reanimacijos skyriuje mirė.

Muštynės šeštadienio naktį vyko ir I. Simonaitytės gatvėje.

Apie 03.15 val. prie Vingio g. patruliuojančių Kelių policijos pareigūnų pribėgo išsigandusi 21 metų mergina ir pareigūnams nurodė, jog ką tik I. Simonaitytės g. greta daugiabučio nepažįstamas vyras užpuolė jos 23 metų draugą, kuriam peiliu dūrė į krūtinę. Atskubėję pareigūnai įvykio vietoje sulaikė 30-metį įtariamąjį. Greta namo krūmuose rastas galimas nusikaltimo įrankis – „peteliškinis“ peilis. Įtariamasis sulaikytas ir uždarytas į areštinę, pradėtas tyrimas dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Nukentėjęs vaikinas gydomas ligoninėje.

Policijos  departamentas praneša, kad šeštadienį apie 9.50  val. Taikos pr., savo namuose 26 metų vaikinas sumušė savo 17- metę sugyventinę. Nukentėjusioji į medikus nesikreipė. Įtariamasis uždarytas į areštinę.

Paryčiais, apie 05.20 val. H.Manto g. suveikus parduotuvės signalizacijai atvykę saugos tarnybos darbuotojai aptiko, jog išdaužę rūbų parduotuvės stiklą, ilgapirščiai nukniaukė du manekenus, aprengtus vyriškais kostiumais ir striukėmis, žala tikslinama.

Be to, šeštadienį miesto centre buvo kilęs gaisras, kurį pavyko sutramdyti.


2018-01-28

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Bangų g. 5A (3 aukštas)
Klaipėda, LT-91250
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt