P0

Sveikata

Gripo epidemijos Klaipėdoje kol kas nėra

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-01-30


Klaipėdos miesto savivaldybė praneša, kad, atsižvelgdama į Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamento pateiktus duomenis, nusprendė šią savaitę gripo epidemijos uostamiestyje dar neskelbti.

Sergamumas gali būti laikomas epideminiu, kai sergamumo gripu ir ūminėmis viršutinių kvėpavimo takų infekcijomis rodiklis yra ne mažesnis kaip 100 atvejų 10 tūkst. gyventojų per savaitę, o klinikinių gripo atvejų skaičius sudaro apie 30 proc. visų registruotų gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų. Šiuo metu klinikinių gripo atvejų skaičius Klaipėdoje sudaro 8,2 proc. visų registruotų gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų atvejų, sakoma Savivaldybės pranešime.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro Klaipėdos departamentas iš uostamiesčio sveikatos įstaigų kasdien gauna duomenis apie sergančius mūsų miesto gyventojus. Vertindami juos, departamento darbuotojai rekomenduoja arba ne Klaipėdos savivaldybei skelbti gripo epidemiją.

 


2018-01-30

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt