P0

Svarbu, Verslas

Trečioji “Lidl” atsivers vasario vidury

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-01-31


“Atviros Klaipėdos” duomenimis, Tilžės gatvėje baigiamos statyti trečiosios uostamiestyje “Lidl” parduotuvės atidarymas yra suplanuotas vasario 15-ąją. Pačios bendrovės atstovai nei patvirtina, nei paneigia tokias žinias.

Martyno Vainoriaus nuotr.

“Naujos parduotuvės Tilžės g. 56B Klaipėdoje įrengimo darbai įpusėję, o apie jos atidarymą informuosime atskirai. Džiaugiamės, kad jau netrukus atversime duris ir centrinėje uostamiesčio dalyje”, – atsiųstame atsakyme rašo “Lidl Lietuva” atstovė Valerija Lebedeva.

Ji taip pat nedetalizavo, kiek investuota į šios parduotuvės statybas. Klaipėdos savivaldybė buvo skelbusi, kad “Lidl Lietuva” skyrė 150 000 Eur Sendvario žiedo rekonstrukcijai, kurios metu jis virs šviesoforine sankryža.

Pasak V. Lebedevos, ši parduotuvė, kaip ir dvi kitos Klaipėdoje, bus standartinė – su maždaug 1400 kv. m ploto prekybos sale. Jos personalo jau ieškoma.

“Lidl Lietuva” dar pernai rugpjūčio pabaigoje sklype Šiaurės pr. 13, šalia prekybos centro “Luizė”, gavo leidimą statyti 6 aukštų daugiabutį su komercinėmis paskirties patalpomis, kuriose veiktų parduotuvė. Tačiau kokios stadijos yra šis projektas, V. Lebedeva irgi neatskleidė.

“Galime patikinti, kad ir toliau tęsime plėtrą, tačiau išsamiau plėtros planų bei investicijų nekomentuojame”, – teigė ji.

Šiuo metu “Lidl Lietuva” valdo 32 parduotuves, įsikūrusias Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje, Marijampolėje, Kėdainiuose, Telšiuose, Kretingoje, Mažeikiuose, Tauragėje, Jonavoje, Panevėžyje, Ukmergėje, Utenoje bei Plungėje.


  2018-01-31

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt