P0

Kriminalai ir nelaimės

Nakvynės namai: konfliktas, kurio nebuvo?

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-02


Klaipėdos apskrities policija praneša, kad į ją kreipėsi 47 m. nakvynės namų gyventojas, kuris nurodė sausio 30 d. apie 22.00 val.  Šilutės pl. Klaipėdos miesto nakvynės namų patalpose buvęs sumuštas nakvynės namų darbuotojo.

Pareiškėjo teigimu, jam buvo spirta 4 kartus kojomis į kairę krūtinės pusę ir į kairę koją. Dėl to jis sausio 31 d. apie 21.00 val. kreipėsi į Klaipėdos miesto Universitetinę ligoninę, kur vyrui buvo nustatytas kairės pusės 7-ojo šonkaulio lūžis.

Asociatyvi Martyno Vainoriaus nuotr.

Visai kitaip situaciją „Atvirai Klaipėdai“ pakomentavo Klaipėdos nakvynės namų direktorė Alma Kontrimaitė.

„Absoliučiai nieko nebuvo. Jeigu gyventojas pateikė tokį pareiškimą, tai tegul policija aiškinasi tas aplinkybes, ar tas pareiškimas yra pagrįstas, aš tik tiek galiu pasakyti“, – sakė ji.

Paklausta, kodėl, jos nuomone, vyras galėjo taip pasielgti, direktorė teigė to nežinanti, bet pripažino, kad minėtas nakvynės namų gyventojas yra konfliktiškas.

„Jam dažnai surašomi vidaus taisyklių pažeidimai, ne kartą dėl jo buvo kviesta saugos tarnyba, jis yra labai konfliktiškas, turi priklausomybes, turi socialinių ir asmeninių problemų“, – sakė direktorė.

A. Kontrimaitė kelis kartus pakartojo, kad jei jis parašė pareiškimą policijai, tai tegul pats ir būna už tai atsakingas, tegul policija išsiaiškina visas aplinkybes, o jokio konflikto su nakvynės namų darbuotoju esą nebuvo.

Direktorė taip pat nenorėjo spėlioti, kokiomis aplinkybėmis vyrui galėjo lūžti šonkaulis, ji tik teigė, kad “jis yra mušeika”.

 

 


  2018-02-02

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3C, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt