Orai

Spustels šaltukas

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-02


Turime dvi naujienas ir abi – geros. Nepasitvirtinus prognozėms, kad žiema turėjo sugrįžti jau šią savaitę, ji pajūryje ketina pasirodyti ateinančią, pradžiugindama žiemos sporto entuziastus. Nebenorintieji didelių šalčių ar pūgų irgi neturėtų nusiminti – prognozuojami švelniai žiemiški, bet be didesnio speigo orai.

Pasak Jūrinių prognozių grupės budinčiosios sinoptikės Juditos Navašinskienės, šis savaitgalis dar bus gana švelnus iš šiltas, o nuo kitos savaitės jau numatomi žiemiški orai.

Nuo vasario 6- os žada sugrįžti žiema, Palmiros Mart nuotr.

Šeštadienio naktį bus apie 0- 2 laipsniai šilumos, dieną iki 1- 3, pūs nestiprus pietų, pietryčių vėjas. Paryčiais galimas rūkas, plikledis.

Sekmadienį vėjas pakeis kryptį, pūs iš rytų, šiaurės rytų, gūsiuose sustiprės iki 15-17 m/s, todėl, sinoptikės teigimu, jutiminė temperatūra bus gerokai žemesnė už faktinę, kuri dieną dar laikysis teigiama – apie 0-2 laipsnius šilumos.

O štai nuo pirmadienio iš rytų ateina šalčio banga, oras gerokai atvės, naktį termometro stulpelis nukris iki minus 4-6 laipsnių, dieną bus apie 2-4 laipsnius šalčio, bet žymesnių kritulių dar nenumatoma.

Užtat antradienį jau turėtų pradėti snigti. Ir dieną, ir naktį numatoma minusinė temperatūra, naktį ji nukris iki minus 8-nių, dieną laikysis apie 1-3 laipsnius šalčio.

Trečiadienį vėjas pasisuks iš jūros pusės, todėl oro temperatūra šiek tiek pakils, bet vis dar išliks minusinė: naktį  – iki minus 5, dieną apie 1-3 laipsnius šalčio, be to, ir toliau numatomi krituliai – sniegas.

Panašūs orai prognozuojami ir ketvirtadienį, naktį iki minus 6-ių, minusinė temperatūra laikysis ir dieną, tik kritulių jau greičiausiai nebebus.

 

 


2018-02-02

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt