Regionas

Nerimas dėl senojo Priekulės pašto

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-03


Priekulės paštas pastatytas dar 1885 m. ir jis kartu su visu senamiesčiu yra paveldo dalis, todėl paštą nuspręsta perkelti į kitas patalpas. Priekulės gyventojai sunerimę, kas bus su be šeimininkų likusio pastatu.

Taip pat iš gyventojų gaunama nusiskundimų, kad ne laiku ateina laiškai, pašto siuntos, yra problemų ir dėl pensijų pristatymo.

Šios problemos aptartos Lietuvos pašto Klaipėdos filialo direktorei Vidai Pikčiūnienei susitikus su Klaipėdos rajono savivaldybės vadovais. Nuspręsta, kad patalpos nebus keičiamos, tačiau bus koreguojamas darbo laikas, kad būtų patogiau lankytojams.

Anot mero Vaclovo Dačkausko, pašto veiklos organizavimo klausimai, taip pat ir darbuotojų atlyginimai atsakingiau turėtų būti sprendžiami valstybės lygiu. Paštininkai neturi netgi navigacijos įrenginių, kad galėtų lengviau rasti korespondencijos gavėjus. Dėl to ketinama kreiptis į Susisiekimo ministeriją.

Kalbėta ir apie tai, kad paštas taip pat lauktų savanorių pagalbos, nes į paštą ateina daug senyvo amžiaus žmonių, kuriems kartais keblu užrašyti adresą, − taip esą susidaro ilgos eilės, sakoma rajono Savivaldybės pranešime.


2018-02-03

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt