Kultūra, Svarbu

3000 bilietų neliko per 10 minučių (2)

Martynas Vainorius

Martynas Vainorius
2018-02-06


Antradienio vidurdienį interneto pardavimo sistemoje www.bilietai.lt prasidėjusi prekyba 3 Eur kainuosiančiais bilietais į Vasario 16-osios proga tądien „Švyturio“ arenoje Savivaldybės rengiamą Marijono Mikutavičiaus koncertą truko tik apie 10 minučių.

12.12 val. bilietų jau nėra…

Bilietus bandė nusipirkti ir “Atviros Klaipėdos” žurnalistai. Pirmas dalykas, kuris jiems krito į akis, tai, kad apie 5 sekundėmis skirtingose Klaipėdos vietose esančiuose kompiuteriuose skyrėsi laikas, puslapyje skaičiuotas iki prekybos starto.

Tą pačią akimirką paspaudus mygtuką “pirkti” atsirado puslapis, informuojantis, kad vienas iš žurnalistų yra eilėje, kurioje teks laukti 6 minutes, kurios netrukus virto septyniomis, o kitas – 18 minučių eilėje.

“Šešios minutės” baigėsi beveik laiku, nors pats minučių skaičius ir nemažėjo, tačiau perkant bilietą sistema striginėjo ir pradingo vienas iš bilietų, o papildyti dar vienu jau nebepavyko… Tačiau kur kas liūdniau baigėsi turėjusiam laukti 18 minučių – laiką skaičiavęs laikmatis užstrigo ant nulio ir po kokių penkių minučių pabandžius perkrauti puslapį, bilietų jau nebebuvo.

“Be šansų nusipirkti, nors ir paspaudžiau pirkti bilietą praėjus gal 1-2 sekundėms, iškarto stojau į eilę kurie niekada ir nesibaigė. Po 25 minučių leido pirkti ir rodė 5 stovimas vietas, bet sistema tiek striginėjo, kad leido pirkti tik 1, o norint nusipirkti pranešė, kad išparduota. Kažkam šiandien sėkmingesnė diena :)”, – savo įspūdžiais pasidalino “Atviros Klaipėdos” skaitytojas Arvydas Gintauskas.

Diskusijos apie nesėkmingus bandymus pirkti bilietus jau verda ir socialiniuose tinkluose.

Toks pats kiekis bilietų – 3000 – rytoj nuo 12 val. bus parduodamas bilietai.lt Klaipėdoje esančiose kasose: „Švyturio“ arenoje, „Akropolyje“ („Vakarų ekspresas“), Klaipėdos koncertų salėje, Žvejų rūmuose, „Maximos“ informacijos skyriuose Taikos pr. 141, Šilutės pl. 35, Taikos pr. 61, Liepojos g. 10, Šilutės pl. 68,  Šilutės pl. 40A ir „Rimi“ informacijos skyriuje Taikos g. 139. Vienam žmogui taip pat bus parduodami ne daugiau kaip 4 bilietai.

Tačiau atsiranda jau ir abejojančių tokia informacija.

“Aš skambinau ką tik į bilietai.lt sakė, kad visi bilietai išparduoti, paklausiau ar ryt bus bilietai nurodytose vietose parduodami, sakė nzn tai priklausys ar visi bilietais bus parduoti internetu. Tai žiniasklaidos info apie 3000 inete ir 3000 kasose yra netiksli”, – socialinio tinklo diskusijoje rašo klaipėdietė Oksana Gudelevičienė. 

Renginio organizatoriaus – Žvejų rūmų – direktorius Alvydas Juozas Lenkauskas griežtai atmeta tokius teiginius.

“Visi likę 3000 bilietų rytoj bus prekyboje. Mes pateikiame visas ataskaitas ir merui. Niekam nebuvo rezervuotas nė vienas bilietas – visi organizatoriai, apie 10 asmenų, eis su leidimais. Kai tik esame pasitvirtinę antikorupcines tvarkas, bet aišku, kad nepatenkintų bus vis tiek”, – sakė jis.

Pašnekovo teigimu, sistema rodo, kad 12 val. buvo apie 3400 prisijungusių asmenų, norėjusių pirkti bilietus.

“12.20 buvo parduota 1700 bilietų, eilėje tuo metu jau laukė 4000 žmonių. Taigi, gaunasi taip, kad jei buvai eilėje 500-asis, tai tikrai galėjai sulaukti galimybės rinktis bilietus, nes vienas žmogus galėjo pirkti tik iki keturių. Tačiau jei jau pradžioje buvai 2000-asis, tai jau tikrai jokių šansų neturėjai”, – sakė jis.


  2018-02-06

  2 komentarai “3000 bilietų neliko per 10 minučių”

  1. AvatarTautos ligoniai (IP: 88.119.138.189)

   O čia ką, be Mikutavičiaus nebus šventės?Ligoniai ,ne kitaip.Ir svarbu,kad pigiai…

  2. AvatarSigitas (IP: 78.61.173.76)

   Nupirkau be jokiu trukdžių, vienas kompiuteris, viskas pavyko gerai ir greitai.

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt