P0

Miestas

Danguolei Netikšienei – „Gerumo žvaigždė”

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-07


Trečiadienį Klaipėdos miesto savivaldybės Socialinio būsto skyriaus vedėjai Danguolei Netikšienei įteiktas aukščiausio laipsnio apdovanojimas – ženklas „Gerumo žvaigždė“, kuris yra skiriamas asmenims, ypatingai pasižymėjusiems socialinės apsaugos ir darbo srityje, praneša Savivaldybė.

Ženklą įteikęs Socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis padėkojo klaipėdietei už profesionalumą, didelį atsakomybės jausmą, rodomą darbinį pavyzdį kitoms savivaldybėms.

„Nemanau, kad nusipelniau šio apdovanojimo. Juk  visus darbus, už kuriuos taip buvau įvertinta, atlikome kartu su komanda – savo skyriaus darbuotojais bei kitais kolegomis iš savivaldybės“, – pranešime cituojama kuklioji valdininkė.

Jame taip pat teigiama, kad „dėka šios valstybės tarnautojos Klaipėdos savivaldybė pirmoji sėkmingai įgyvendino Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo nuostatas. Moteris aktyviai dalyvavo teikdama pastabas ir pasiūlymus, tobulinant paramos būstui sistemą. Danguolės Netikšienės iniciatyva vyko susitikimai su kitomis savivaldybėmis, kuriuose ji dalijosi patirtimi, aiškino kaip galima išspręsti kylančius sunkumus bei padėti žmonėms“.

Šiemet suėjo 20 metų, kai D. Netikšienė dirba socialinėje srityje. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos Socialinio būsto skyriui ji vadovauja 15-tus metus.

 

 

 


2018-02-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt