header / full width banner
Švietimas

Mokiniai susitiko su montažo meistru

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-07


Klaipėdos miesto savivaldybė tradiciškai organizuoja konkursą 7–8 klasių mokiniams „Apsižvalgyk, ar matai grėsmes“. Dalyvaujančios ugdymo įstaigos suburia penkių jaunuolių komandą, kuri turi sukurti vaizdo filmuką civilinės saugos tema. Šiemet konkurse užsiregistravusias komandas organizatoriai pakvietė susipažinti su vaizdo menui gyvenimą paskyrusiais žmonėmis.

Anot Savivaldybės pranešimo, šį kartą pažvelgti į savo darbo užkulisius jaunuolius pakvietė vienu geriausiu vaizdo montuotoju laikomas klaipėdietis Arūnas Eimulis.

„Su jaunimu dirbu ne pirmą kartą, tačiau labai smagu kai galiu pasidalinti savo žiniomis, patirtimi. Matau, kad jaunimas perspektyvus, jaučiu augančią konkurenciją“, – juokavo Klaipėdos vaizdo studijos vadovas A. Eimulis.

„Sužinojau kaip montuoti, kaip muziką į filmuką įterpti. Buvo labai smagu!”, – emocijų neslėpė septintokas Reinartas.

Jau penkiuose skirtinguose vaizdo darbų konkursuose dalyvavusi aštuntokė Toma sakė montažu besidominti ir laisvalaikiu, tad šiam susitikimui ruošėsi ir Arūnui Eimuliui pateikė aibę klausimų.

post banner

„Norėjau sužinoti ką apie tą informaciją, kurią radau internete, pasakys profesionalas“, – neslėpė mergina.

Pasak vieno iš konkurso komisijos narių, Klaipėdos savivaldybės viešųjų ryšių atstovo Vitalijaus Čiapo, tokie susitikimai padeda mokiniams praplėsti akiratį bei gauti naudingų patarimų iš profesionalų. Anot jo, planuojama, kad kitais metais su konkurso dalyviais bendraus žinomas ir tarptautinį pripažinimą pelnęs šiuolaikinio kino lietuvių režisierius.

„Šis žmogus žinomas tiek mūsų šalyje, tiek užsienyje. Ir pirminio pokalbio metu sakė mielai atvyksiąs į Klaipėdą pabendrauti su moksleiviais. Vis dėlto, kol „nesukirtome rankomis“ dar vardo ir pavardės paskelbti nenorime“, – teigia V. Čiapas.

Kasmet registracija į šį konkursą vyksta iki sausio 29 d. Darbus mokiniai turi atsiųsti iki vasario 15 d. Komandų sukurtus vaizdo įrašus vertins Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija. Ceremonija ir darbų peržiūra vyks kovo 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje.


[recaptcha]

2018-02-07

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Parama

Jei Jums patinka "Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ "Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra vienintelis mūsų pajamų šaltinis.

Paremti
Atviri dokumentai

VšĮ "Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ "Klaipėda atvirai" steigimo sutartį.

Su dokumentais galite susipažinti čia
Informacija

Portalas „Atvira Klaipėda“ priklauso
VšĮ „Klaipėda atvirai“. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

Redakcijos adresas:
Tiltų g. 16 (4 aukštas)
Klaipėda, LT-91246
Tel. + 370 650 77550
el. paštas: info@atviraklaipeda.lt