P0

Švietimas

Mokiniai susitiko su montažo meistru

Atvira Klaipėda

Atvira Klaipėda
2018-02-07


Klaipėdos miesto savivaldybė tradiciškai organizuoja konkursą 7–8 klasių mokiniams „Apsižvalgyk, ar matai grėsmes“. Dalyvaujančios ugdymo įstaigos suburia penkių jaunuolių komandą, kuri turi sukurti vaizdo filmuką civilinės saugos tema. Šiemet konkurse užsiregistravusias komandas organizatoriai pakvietė susipažinti su vaizdo menui gyvenimą paskyrusiais žmonėmis.

Anot Savivaldybės pranešimo, šį kartą pažvelgti į savo darbo užkulisius jaunuolius pakvietė vienu geriausiu vaizdo montuotoju laikomas klaipėdietis Arūnas Eimulis.

„Su jaunimu dirbu ne pirmą kartą, tačiau labai smagu kai galiu pasidalinti savo žiniomis, patirtimi. Matau, kad jaunimas perspektyvus, jaučiu augančią konkurenciją“, – juokavo Klaipėdos vaizdo studijos vadovas A. Eimulis.

„Sužinojau kaip montuoti, kaip muziką į filmuką įterpti. Buvo labai smagu!”, – emocijų neslėpė septintokas Reinartas.

Jau penkiuose skirtinguose vaizdo darbų konkursuose dalyvavusi aštuntokė Toma sakė montažu besidominti ir laisvalaikiu, tad šiam susitikimui ruošėsi ir Arūnui Eimuliui pateikė aibę klausimų.

„Norėjau sužinoti ką apie tą informaciją, kurią radau internete, pasakys profesionalas“, – neslėpė mergina.

Pasak vieno iš konkurso komisijos narių, Klaipėdos savivaldybės viešųjų ryšių atstovo Vitalijaus Čiapo, tokie susitikimai padeda mokiniams praplėsti akiratį bei gauti naudingų patarimų iš profesionalų. Anot jo, planuojama, kad kitais metais su konkurso dalyviais bendraus žinomas ir tarptautinį pripažinimą pelnęs šiuolaikinio kino lietuvių režisierius.

„Šis žmogus žinomas tiek mūsų šalyje, tiek užsienyje. Ir pirminio pokalbio metu sakė mielai atvyksiąs į Klaipėdą pabendrauti su moksleiviais. Vis dėlto, kol „nesukirtome rankomis“ dar vardo ir pavardės paskelbti nenorime“, – teigia V. Čiapas.

Kasmet registracija į šį konkursą vyksta iki sausio 29 d. Darbus mokiniai turi atsiųsti iki vasario 15 d. Komandų sukurtus vaizdo įrašus vertins Savivaldybės administracijos direktoriaus sudaryta komisija. Ceremonija ir darbų peržiūra vyks kovo 1 d. Klaipėdos miesto savivaldybėje.


  2018-02-07

  Parašykite komentarą

  El. pašto adresas nebus skelbiamas. Visų komentarų autorių IP adresai yra skelbiami viešai.

  Parama

  Jei Jums patinka „Atviros Klaipėdos" žurnalistų rengiami straipsniai ir tikite visiškai atviros bei nepriklausomos žiniasklaidos idėja - paremkite mus, nes į VšĮ „Klaipėda atvirai" sąskaitą pervedama parama yra pagrindinis mūsų pajamų šaltinis.

  Paremti
  Atviri dokumentai

  VšĮ „Klaipėda atvirai" kiekvieno mėnesio pradžioje skelbia, kiek per praėjusį sulaukė paramos. Taip pat - detalią atskaitą apie visas praėjusio mėnesio išlaidas.

  Čia galite rasti ir portalo Etikos kodeksą bei VšĮ „Klaipėda atvirai" dalininkų sąrašą.

  Su dokumentais galite susipažinti čia
  Informacija

  Portalas „Atvira Klaipėda” priklauso
  VšĮ „Klaipėda atvirai”. Plačiau apie įstaigą ir portalą galima paskaityti čia.

  Puslapio taisyklės. 

  Redakcijos adresas: Bangų g. 5A-3F, Klaipėda, LT-91250, Tel. + 370 650 77550
  el. paštas: info@atviraklaipeda.lt